Cumartesi, Ekim 22, 2016
Çiftlik temalı keçe figürlü kapı süsü

Çiftlik temalı keçe figürlü kapı süsü

6

keçe kapı süsü
Erkek bebek anneleri tarafından çokça sorulan çiftlik kapı süsümü yenilemeye karar verdim. Zira eskisi benim keçeye başlarken kendi tasarladığım ilk kapı süsümdü. Bakıyorum da ilk başlangıç için pek de fena değilmiş ama şimdiki çok daha profesyonel oldu. Evet sevdiğim ve sevimli bulduğum bazı çiftlik hayvanlarından ve minik kovboyumuzdan oluşuyor bu kapı süsüm. Elimden gelse sığdırabilsem daha ne sevimli hayvancıklar var ama bu sefer de karmaşık bir görüntü oluyor. Oyüzden ancak kendimi frenleyebildim. Hepsi elde kalıbı çıkarılarak ve diklerek yapılan figürlerdir. Bazısı hazır oyuncak mı kullanıyorsunuz diye soruyorlar? Kendimle gurur duyuyorum ”demek ki o kadar kusursuz yapıyorum” diye :) İşte böyle… Ben burada ve buradayım

keçe kapı süsü

keçe kapı süsü

6 YORUMLAR

  1. Harikaaaa olmuş. Detaylar ne kadar güzel. Çok özenle çalışılmış. Ben de keçe ile çalışıyorum ama yüz ifadelerini böyle yapamıyorum henüz. Ellerinize sağlık.

  2. merak edip bende keçeden bir kız bebek yapayım dedim ama saatler aldı bu iş gerçekten sabır ve özen işi. Pembehobi bunu çok iyi biliyor. yine harika bir kapı süsü ellerinize sağlık.