ÇOK KULLANIŞLI BU MASA

-
katlamalı masa
katlamalı masa

benim salonum çok küçük olduğundan, kardeşim, çok emek harcayarak yaptı bu masayı. ben de misafirlerime çok gururlanarak sunuyorum(biraz karanlık çıktı ama foto) ahşap boyama işinden anlayanlar daha iyi bilir, zımparaladı, çatlatma yöntemi kullandı, yaldızlı boya, diğer ahşap boyama malzemeleri ile yarattı bu güzelliği.burada ahşap boyama tekniklerinin hepsi mevcut.

13 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Ne mübarek bir kardeşmiş seninki..o yapsın sen postala oh valla..not:”fotoğraf ve fotoğraf makinesi kullanımı” isimli seminerim devam etmektedir..ilgilenenlerin saatoniki@yahoo.com mail ve msn den irtibata geçmelri menfaatlaeri icabıdır..

 2. Avatar photo

  sayın saat12;gündüzleri sizler gibi oturamadığımızdan, ancak akşamları ev işi, yemek vs. işler bittikten sonra 10marifet e zaman ayırabiliyorum. foto ayarını ne kadar uğraşsamda, ancak elektirik ışığında bu kadar olabildi(masanın boyasında da parlak yaldızlı boya kullanınca yapcak bi şey yok).evvet kardeşim daha neler yaptı göndereceğim göreceksin.kıskan sen, otur, gez………oh ne güzel.

 3. Avatar photo

  gerçekten de, şimdi oldu. güzel.siz mavicisiniz anladım. haklısınızda ev dekorasyonunda en rahatlacı rengin mavi ve tonları olduğunu kabul etmek gerekir.

 4. Avatar photo

  bana kalırsa sefanın aile seri üretim yapıp kiraladıkları dev bir hangarda saklıyolar çalışmaları…nerden çıkarıyorum bunu?..hem çok güzel orcinal çalışmalar hem de bissürüler..ve fotolarda hiçbirinin yeri ,fotoğrafın çekildiği yerler değil gibi..(bkz: cips kutusu)

 5. Avatar photo

  doğru yerler farklı;çok afedersin benim ev kıç kadar, foto ayrınıda bilmiyom mecburen yerlerini değiştirip gönderiyom………masanın yerinide merak edersen göndereyim…………..

 6. Avatar photo

  doğru ya bi merak, bi merak ………….bu ne ya….ben bunun eşi olsam günde 3 kere döverim yaaaaaaaa öf :)oy oy kıyamam…….. ağlama………..

Bir yanıt yazın