Desenli Tepsim

-

EN SONUNDA BİTTİ…Epey aşamalı geçen yolculukta kazaya uğramadan temiz bir şeklide bitirdim.Yaklaşık 2 aydan beri boyalı olarak bekleyen tepsim ,kalan kısımlarınıda boyayarak bitti.Yapım aşamasına gelince,blogumda anlatılıyor

desenli tepsi
desenli tepsi

desenli tepsi
desenli tepsi
desenli tepsi
desenli tepsi

27 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Of of nasıl güzel bir şey bu.Nefis.Sanki ufak gümüş parıltılar olsa yakışırmış bu renklere gibi geldi bana.Boyamanın tamamen sizin tasarımınız olması daha değerli kılmış.Müthiş.

 2. Avatar photo

  Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.Tuffe demiş olduğun gümüş rengi boyama hoş bir fikir hatta hoş olur. Boyalarımı karıştırayım bulursam aralara böyle koymak isterim.Fikir için teşekkür.:)

 3. Avatar photo

  Gümüşler çok küçük noktacıklar halinde olmalı bence,belli belirsiz yani.Ustaca tonlamalar,ışıklandırmalar yapmışsınız,onların önine geçmemeli.Siz daha iyi bilirsiniz tabi.Ellerinize sağlık.

 4. Avatar photo

  Her açıdan mükemmel olmuş.Teknik, işçilik, tasarım, herşey harika .Şimdiye kadar gördüğüm en güzel ahşap boyama tepsi çalışması.Özellikle beyaz rengi böyle temiz çalışman beni hayran bıraktı.

 5. Avatar photo

  Valla bu yorumlardan sonra 2. bir tepsiye başkalama aşkı geldi.Yorumlarınız beni gaza getirdi. Hepinizin güzel yorumları için çok teşekkürler .

 6. Avatar photo

  ben daha ne yazayım bilmem ki arkadaşlar söylenecek bütün her şeyi söylemiş onlara katılıyorum. renklere bayıldım.

 7. Avatar photo

  beyazın hali bir başka oluyor işte.. ispatı da burada.ellerinize emeğinize sağlık. çok çokkkk güzel olmuş:))

Bir yanıt yazın