Salı, Mayıs 23, 2017

Gelin şalım

11
Gelin şalım
Gelin şalım

Uzun zamandır buraya yazı gönderemiyorum. Ama mazeretim büyük; EVLENDİM! Düğün hazırlıklarıydı felan derken herşey bir kenarda kaldı. Hazırlıklar sırasında heves ettim kendime bir gelin şalı başladım. Bitirdim ama düğüne yetişmedi…Şal ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz…

11 YORUMLAR

  1. hayırlı olsun hanımeli.. mutluluğunuz sonsuz olsun..şalında pek güzelmiş..şalından tanıdıklarıma bahsedeceğim isteyen olursa haber veririm..

  2. hanımelim ellerine sağlık. o kadar beğendim ki astar ve 100 ün yarışmasında oyumu senden yana kullandım. yarışmada başarılar diliyorum.

  3. Hanımeli,Hayırlı uğurlu olsunnnn… Nice yılları bir yastıkda kocatsın Rabbim sizi:)Şalım çok güzel olmuş ellerine sağlık.

  4. Mutluluğunuzun bir ömür boyu olmasını diliyorum..Üzülmeyin, şalınızı eşinizle yürüyüş yaparken veya balkonda oturmuş geleceğe kadeh kaldırıken üzerinize alabilirsiniz.

  5. herkese tüm bu güzel dilekleri için çoook teşekkür ederim…malum ramazan telaşı ve yeni gelin olunca buralara biraz aralıklı uğruyorum…yorumlarınızı geç görüyorum…gecikme için ne olur kusuruma bakmayın