dondurma çubuğundan kase

-

yaz geldi çocuklar dondurmaları yesin,çubukları kase olsun

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

12 yorum gelmiş

 1. kemankutusu

  cok guzel seyler buluyorsun ziuw…gecen sene starbucks cubukları ve boncuklarla donence yapmıstım balkona.bayılıyorum tahta cubuklara.bu guzel fikir.

 2. zeliss

  harika olmasına harika ama bu kadar dondurma çubuğunu nerden bulacağız o benim kafamı karıştırdı:) mesela benim oğlum bugün dondurm alıyor illada tutturmuş su fışkırtanlardan olsun diyedaha kendi çocuğumu ikna edemiyorum ki başkalarını nasıl ikna edip ellerinden bu çubukları alayım :))))neyse çok uzattım sanırım akşam akşam çenem düştübu kaseyi öğlen siteyi gezdiğimde görmüş tek tek incelemiştimyaparım yapmasına ama işte şu çöp olayı beni vazgeçiriyor :)

 3. kondor

  yahu bizde de satılıyo şey etmeyin ,kaç tane vardı benim aldığımda hatırlayamadım ama kesin 10 tane vardı içinde fazlasının bilemedim.Poşeti 1 ytl idi….her zaman ki gibi hobi malz. satan bi yerdi.

 4. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  ben geçen gün bizim kasapta gördüm. Baya 100 tane falan vardı içinde. Çöp şiş gibi düşünün ama şiş değil böyle hani adana urfa yapmak için yassı. Tek ucu sivri diğer ucu yuvarlak olanı da vardı iki ucu yuvarlak olanı da vardı. Kasaplara bir sorup soruşturmak lazım kısaca;)

Bir Cevap Yazın