El yapımı özel tasarım nikah şapkaları

-


Sevgili 10marifet üyeleri, hepinize merhaba. Görmüş olduğunuz şapka ve saç aksesuarlarını kayınvalidem yaklaşık 20 yıldır dikiyor. Çok eski bir şapka ustasının (kendisi rahmetli oldu) yanında çalışarak yıllarca ünlüler için, tiyatro oyunları için, filmler için şapkalar dikti. Şimdi emekli oldu ve vakit buldukça işine evden devam ediyor. Ben de bir yandan sosyal mecraları kullanarak satış yapıyorum. Kolay modellerde benim de el emeğim var :) Günümüzde gelinler duvak yerine şapkayı da tercih etmeye başladılar. İster şapka şeklinde ister taç şeklinde pek çok nikah saç aksesuarı modelimiz var.
Bu şapka modelleri aslında sadece nikah ya da nişan gibi günler için değil şık davetler için de son derece uygun ve kullanışlı. Ya da konuk olarak katılacağınız bir düğünde de kullanabilirsiniz krem ve beyaz renk seçenekleri dışında renklerdeki şapkaları.
Tüller, fileler, güpür, inci boncuk ve saten kurdeleler gibi malzemelerle tasarladığımız bu nikah şapkaları özellikle kendi tarzını ortaya koymak isteyen gelin adaylarına hitap ediyor.

Stoktaki ürünleri 24 saat içinde kargoya veriyorum. Eğer kişiye özel sipariş vermek isterseniz, model ve renk konusunda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız, bana profilimden ulaşabilirsiniz. Sevgiler…

4 yorum gelmiş

Bir cevap yazın