Erkek çocuklar için frak takımı

-


Erkek çocuklar için frak takımı. Genelde kız çocuklar için süslü ve özel gün elbiseleri görmeye alıştık, kim demiş erkek çocukların da özel günlerde şık bir beyefendi olmak istemediklerini? :)
Mavi veya siyah takıma alternatif olarak kırmızı ve siyah renk uyumunu gözler önüne sermek açısından takımımızı sizlerin beğenisine sunmak istedim. Küçük beyefendiler için 5 parçadan oluşan set içeriğinde; gömlek, papyon, frak yelek, pantolon ve ayakkabı bulunmaktadır. Yelekteki kırmızıyı ayakkabıda da kullandık, bir de siyah papyon ekleyince son derece şık bir frak takımı çıktı ortaya.

Düğünlerde, sünnetlerde, 40 mevlitlerinde, diş buğdayı partilerinde kullanılmasını planladık.

Annelerimiz için farklı bir renk ve alternatif oluşturabileceğini düşündük.

Son günlerde erkek bebekler için frak takımı dikim talebi çok fazla, biz de bir seçenek sunmak istedik. Mavi, saks mavisi renkleri de çalışılabilir.

Herkese kolay gelsin.


Bu da takımın arkadan görünüşü.

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar