ESKİ TELEVİZYON SEHPASI ARTIK FARKLI HALİYLE MUTFAKTA

-

Kırmızıya boyadığım annemin mutfağına bir kenara atılmış,rengi atmış camlı televiyon sehpasını yenileyerek mutfağa koydum.Nasıl mı;Önce cam olan raflarını yapışkanlı folyoyla mutfağa uygun hale getirip ,diğer yerlerini mutfağı boyadğım boya ile boyadım.Böylece mutfakta bir sürü eşya koyabilecek bir sehpa oldu.

11 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  eline sağlık… kullanışlı bir çalışma çıkardığına eminim..mutfakda her zaman birşeyler koymak için yer ararız çünkü.. annen güle güle kullansın…bence tekerlekli olması da hoş.. belki eşya değil hatta yemek servisinde bile kullanılabilir.. :))raf raf börekler pastalar sür salona getir..börekler kekler hepsi bitince tabakları bardakları doldur sür mutfağa götürr.. :))

 2. Avatar photo

  sevgili celebi74 haklısın.Pastalar börekler,gelsin kilolar…::))))Ama malesef boş tabaklarla kilolar geri gitmiyor arkadaşım:))))

 3. Avatar photo

  hayırlı evlat dediğin böyle olur ;) maşallah marifetinizi ortaya koymuşsunuz yine,annenizin mutfak dolaplarını çok beğenmiştim,bu yaptığınızla tam takım oldu işte :)güle güle kullansın anneciğiniz…

 4. Avatar photo

  yaz tatılınde bılgısayar bana dusmedıgı ıcın yazını gormemıstım cok guzel olmus elıne saglık kagıdıda cok muntazam yapıstırmıssın ben beceremıyorum hava boslugu oluyor yıldızın ıcın tesekkurler

Bir yanıt yazın