21 yorum gelmiş

  1. Çok şık çooooOOk. Halanızın eline sağlık, kızınızda iyi mutlu günlerde giysin. Benimde öyle bir halam olsaydı keşke:)

  2. Çok şık olmuş gerçekten.Arada kullanılan kelebek ip çok hoşuma gidiyor benimde.tiril tiril duruyor.Ön kısmı kapatmada kullanılan aparatta apayrı bir hava vermiş.Halanızın ellerine sağlık.

  3. üzerimde nasıl bir tembellik var anlatılır gibi değil arkadaşlar. yayınlananlara bakıp bakıp geçiyorum. yazamıyorum hiç bir şey. ama bunu görünce dayanamadım. çok çok beğendim. bunu sıra sıra yapıyorlar ama böylesi daha hoş olmuş. rica etsem sayılarını hala verirmi acaba?

  4. Yalnız kızım çok ufak tefektir 36 beden bile büyük gelir

    benim gibiymiş kızınız da aslında bir yönden iyi oluyor ördüğüm şeylere az ip gidiyor çabuk bitiyor allah çok kilolulara yardım etsinn(amin)

  5. Evet çok ekonomiksiniz.Kızım orta okula başladığı etekle liseyi bitirdi.Gerektikçe eteğini uzattık:)))Onun eksik kilolarını ben taşıyorum.

    bizde bende eksiğim annem de eksik o konuda, anneciğim 50 kilo.o etek durumu bende de oldu bana uzatmaya da gerek kalmadı 6.sınıfta uzun geliyodu 8 de tam oldu hala oluyor ama açıklise okuyorum gerek kalmadı o eteğe başkasına verdim:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Yeşil siyah broş yapımı

| | 0 Yorum

Yine su taşı tekniğiyle çalıştım. Su taşlarını birbirlerine boncuğun etrafına dolayacak kadar diktim. Daha sonra boncuğu su taşının ortasına koyup etrafını sıkıca dolayarak diktim. Altta kalan uçların dış kısımlarına daha...