21 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Çok şık çooooOOk. Halanızın eline sağlık, kızınızda iyi mutlu günlerde giysin. Benimde öyle bir halam olsaydı keşke:)

 2. Avatar photo

  Çok şık olmuş gerçekten.Arada kullanılan kelebek ip çok hoşuma gidiyor benimde.tiril tiril duruyor.Ön kısmı kapatmada kullanılan aparatta apayrı bir hava vermiş.Halanızın ellerine sağlık.

 3. Avatar photo

  üzerimde nasıl bir tembellik var anlatılır gibi değil arkadaşlar. yayınlananlara bakıp bakıp geçiyorum. yazamıyorum hiç bir şey. ama bunu görünce dayanamadım. çok çok beğendim. bunu sıra sıra yapıyorlar ama böylesi daha hoş olmuş. rica etsem sayılarını hala verirmi acaba?

 4. Avatar photo

  Yalnız kızım çok ufak tefektir 36 beden bile büyük gelir

  benim gibiymiş kızınız da aslında bir yönden iyi oluyor ördüğüm şeylere az ip gidiyor çabuk bitiyor allah çok kilolulara yardım etsinn(amin)

 5. Avatar photo

  Evet çok ekonomiksiniz.Kızım orta okula başladığı etekle liseyi bitirdi.Gerektikçe eteğini uzattık:)))Onun eksik kilolarını ben taşıyorum.

  bizde bende eksiğim annem de eksik o konuda, anneciğim 50 kilo.o etek durumu bende de oldu bana uzatmaya da gerek kalmadı 6.sınıfta uzun geliyodu 8 de tam oldu hala oluyor ama açıklise okuyorum gerek kalmadı o eteğe başkasına verdim:)

Bir yanıt yazın

Yeşil siyah broş yapımı

| | 0 Yorum

Yine su taşı tekniğiyle çalıştım. Su taşlarını birbirlerine boncuğun etrafına dolayacak kadar diktim. Daha sonra boncuğu su taşının ortasına koyup etrafını sıkıca dolayarak diktim. Altta kalan uçların dış kısımlarına daha...