FİMO KAPLI TAKI KUTUSU

-

Elimde kalmış bu ahşap kutuya fimo uyguladım. Kenar desenler biraz acemi işi oldu ama, daha önceden yapıp bir kenarda duran orta kısmını yapıştırınca bayağı hoşuma gitti. Orta bölümdeki boyutlu görüntü kutuyu güzelleştirdi diyebilirim. Büyük resim ve diğer çalışmalar burda.

8 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Eylüllcüğüm çok hoş pek kibar ve ağır renkler. uygulama ve işçilik süper. Çok sevdim ellerine sağlık … Sen ne maharetliymişsin böyle fimoyu da oldukça iyi kavradın bence. bakalım daha ne güzellikler gelecek. Bu çalışmanı detaylı sitemde yayınlayabilir miyim? mail atar mısın bana ..çok sevinirim :)

 2. Avatar photo

  çok teşekkür ederim gamzecim şu an küçük çocuklar gibi sevindim inanki çok süper bişey yapmadım ama sen o kadar güzel moral desteği veriyorsunki insan kendini şaheser yaptım falan sanıyor:)))) benim sayfamdan ne istersen alabilirsin canım izin ne demek sen beğendikten sonra ben sadece onur duyarım çalışmamı sayfana eklediğin için..mail at demişsin resmin sade halinimi istedin anlamadım ben…tekrar teşekkür ederim

 3. Avatar photo

  moral ne demek, her şey emek emek oluyor. Bilmem mi. Orda parmaklarınla mıncık mıncık yaparken şekli bozulmasın güzel olsun diye düşünürken heyecanını tahmin ediyorum. Öyle ama sen yaptın ve senin şaheserin bizlerle paylaşıyorsun.Sade halini yollayabilir misin diye. Ne çeksiysen yolla ama ben düzenlerim. Yazını da eklemeyi unutma…Bekliyorum yeni cicilerini.

 4. Avatar photo

  eylülcüm ha-ri-ka olmuşşş..ellerine sağlık..bu arada bakın cici kız oluuppp,bloglara artık yorum yazmaya daha dikkat ediyorruummm:)

 5. Avatar photo

  nokturn cum çoook teşekkür ediyorum yorumda bırakmışsın..10 marifet dostlarından gelen mesajlar benim için ayrı bir önem taşır..beğendiğine çok sevimdim sizler kadar usta olmasamda sevdim ben bu işi sanırım ara ara stresime iyi gelecek:)))

 6. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  Eylül abla ben öne resme bakınca ya dedim bu ortası ne işe yarıyor :) kapağı falan mıdır acaba… Sonra yazıyı okuyunca anladımmmmm :) Aferin bana :pGüzel olmuş beğendim ben :)

Bir yanıt yazın