Çarşamba, Ekim 26, 2016
Göbekli Çiçek, kolye

Göbekli Çiçek, kolye

9

kolye
Merhaba arkadaşlar… Telleri elime alınca bir oradan bir buradan bir şeyler çıkıyor ortaya. Bu defa böyle bir kolye çıktı :) Umarım beğenirsiniz…

kolye

9 YORUMLAR

 1. çok zarif :) tabi diğer gösterişli ağaçların yanında sede bir havası var :) sedelikte lazım tabi, herkes gösterişli şeyi sevmez, sede zarif şeyleri tercih edenler için de seçenek lazım :)
  şenay, sen bu tel işinin uzmanı olduğuna göre tellerden yapılmış üç boyutlu bir tablo yapabilirsin .ağaçlardan ,çiçeklerden oluşan pastoral bir tablo. bence sen bu tablo işini bir düşün çok güzel bir şey çıkaracağını düşünüyroum :) yağmuryürekle birlikte senin tellerden yapılmış tablonun önünde entel dantel konuşmalar yaparız.
  yamuryürek- zulal bence şenay bu yaprakları olmayan ağacı yaparken sonbaharın insan üzerindeki hüznünü anlatmak istemiş
  zulatan- yağmuryürek bence küçükken sevdiği bir ağaç varmış, kurumuş onu yad etmek için yapraksız bir ağaç yapmış.
  şenay sonra sen gelirsin ve bu ağacı neden yapraksız yaptın şenay çok derin bir hüznü var deriz.
  sende ne derin hüznü ayol yaprak yapacak boncuk kalmadı,üşendim almaya yapraksız oluversin dedim.
  bizim tablo yorumumuz senin cevabın karşısında yıkılır.

 2. SeherK beğenmene sevindim :) Evet boncuklar olabilirdi belki sarı telin renginde ince boncuklar koyabilirim bir daha denersem ama ağaçlarda boncuklarla o kadar uğraşıyorumki elim boncuğa gitmedi :) Sonra herşeyede boncuk sıkıştırıyor demeyin arkamdan :D

 3. Tablo mu hahaha :) Yok zulaltancım ordan birşey çıkmaz ancak yağmuryurekle sana tablo karşısında gülecek bir çalışma çıkar :) O kadar uzun eylemlere giremiyorum girsem de kimbilir ne kadar sürer :D Siz yaşlanır artık yorum yapmak için düşünecek yaşı geçersiniz gerek yok :)
  (Ayrıca sen bu telden beklentilerini arttırdın farkındayım azcık yavaş ol kıs :D Ben de rüyalarımda senin önerilerini görcem yakında :D ) Kışkırtma insanları alim Allah yayılırsa bu beklenti altından kalkamam ona göre :)

 4. Hakikaten çok oldu daha evde ekleyeceklerim var :D Fotolarının çekilmesini bekliyorlar… Bugün köyde muhabbet ederken oturduğum yerden bir tane daha yaptım :D Valla nefes almak gibi oldu :D Alıştım tellere :)