Hayallerimdeki Gelinlik, Neredesin?

-

gelinlik
Sanırım başlıktaki sorunun cevabını verebilmek için önce hayalimdeki gelinlik tam olarak nasıl bir şey, onu çözmem lazım. Ama bunun için de bol bol model bakmam gerekiyor, yani bir kısırdöngü içinde hissediyorum kendimi. Bu gelinliğin tiril tiril uçuşan kumaşı ve kemerinin altından geçip inen tül detayı hoşuma gitti. İşte budur diyemiyorum ama beğendiğim yanları oldu. her şeyden bir parça alıp mı bulacağım acaba hayalimdeki gelinliği? Bakalım :) Kaynak.

14 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  bence 40 gün 40 gece düğün olsa her gün değişik bir gelinlik giysen ne güzel olurdu :) bu model güzelmiş abiye olarakta düşünülebilir :)

 2. Avatar photo

  avşar gelinliğe bakmanızı tavsiye ederim benim hayallerımdekı gelınlık oradaydı ama alamamıştım hayallerınızdekı gelınlık sızı orada beklıyordur belkı :)

 3. Avatar photo

  ben de birkaç model paylaştım onaydan geçerse sitemizde yayınlanır :) bu modeli kına elbisesi olarak düşünebilirsin
  en önemli nokta istediğin gelinlik saten mi, tül mü yoksa dantel detaylı mı olacak
  ikincisi dar mı yok sa kabarık mı olacak
  bunlara karar verdikten sonra diğer seçenekler çözümlenir merak etme ;)

 4. Avatar photo

  çok teşekkür ederim verdiğiniz fikirler için. sevgili ayamaya, hakikaten önemli bir başlangıç noktası vermişsiniz. sanıyorum tül olacak ve çok kabarık olmayacal, böyle dökülen ve uzun etekli bir şey olsun istiyorum galiba. evet, bir şeyler çıkıyor artık ortaya, zaten sıkışmadan harekete geçmek de lazım. sağolun.

 5. Avatar photo

  bence tasarladığın gelinlik hayalin de çok güzel fakat belki üzerin de öyle durmayacak, en iyisi fırsat buldukça gelinlikçileri gezip denemen. en iyi sonucu üzerin de görüp karar verirsin.

 6. Avatar photo

  evet evet denemeye başladım bile zaten. bir de insan hırs yapıp kilo vermeye de çalışıyor. birkaçını verdim gitti zaten :) son kararıma birazcık o da etki edecek tabi.

 7. Avatar photo

  pygmalion :) hayallerindeki damadı bulduysan çuvaldan gelinlik giysen bile farketmez :) zor olan hayatın boyu birlikte olabileceğin doğru adamı bulmak, gelinlik için çok seçenek var, doğru damat için malesef o kadar seçenek yok . İnşallah doğru kişi çıkmıştır karşına, hayallerindeki gibi bir evlilik yaşarsın inşallah :D

 8. Avatar photo

  bugüne kadar sustum, çıtımı çıkarmadım. Ancak görüyorum ki pygmalionu kor ateşlerde yakmayı arzu eden bir güruh var ortamda, destekler alkışlar kıyamet. birisi de çıkıp : evlilik ööle sanıldığı gibi ii bişe diildir, gel etme eyleme” demedi. bu görev de bana yazılmış naapalım dost acı söyler.
  bireyselliktenyanatavırkoyananarşist12

 9. Avatar photo

  saatoniki :) rtük yazdıklarınızı görmesin, insanları evlilikten caydırıyor diye size ceza verip trt nin 80 yıl önceki belgesellerini zorla izletirler :) malum, dizilerdeki bekarları bile zorla evlendiriyorlar :)

 10. Avatar photo

  burada gülmekten yıkılacağım :) :)

  saatoniki; doğrusunuz. haliyle esas zor mesele o ama vallahi o konuda bir şüphem yok. çok şanslıyım, zira zulaltan’ın dediği gibi o konuda pek seçenek yok. bana doğrusu denk geldi, o mesele tamam :)

 11. Avatar photo

  Ay gözlerim yaşardı gülmekten :D Bireysellik güzel elbette ama pygmalion gelinliğini seçerken bu kadar araştırıyorsa Müstakbel Damadı seçerken kimbilir ne bilimsel deneyler yapmıştır :) Onun için eminim doğru kişiyi bulmuştur deneyleriin sonucunda :)
  Zulaltan yorumun bitirdi beni ayrıca dizilerdekileri bile evlendiriyorlar evet :) Yakında dizilerde her evli çifte üç çocuk zorunluluğu da gelecektir merakla bekliyoruz :)

Bir yanıt yazın