Cuma, Nisan 28, 2017
Haydi hamama gidiyoruz (lif modelleri)

82 YORUMLAR

 1. vay be:)) valla gecenlerde gittik hamama annemin ördügü liflerle:) hemen söyleyeyim üstteki mavi lif benim:) bide börek yapar gelirim ellerine saglık alya.

 2. aa ben de geliyoomm.. ben ne getirsem acaba… ??alya bende de bi çekmece lif var. yetmezse ben de getiririm lifleri:) hiç kullanamadık öyle çekmece bekliyorlar:) seninkiler de güzelmiş..

 3. ay ne gereksiz ama di mi?.. bende de dolu dolu.. en fazla 3 tane falan olur ev dediğn yerde ya.. çeyiz yaparken düşünmek lazım biraz. bütün gün keselencez mi yani.

 4. Sevgili alya nurten torum, başlık mükemmel tatil dönüşü muhteşem olur. Liflerin renkleri harika.Güzellikleri paylaşmada buluşmak üzere sevgiyle kalın….

 5. haydeeee bi de burda değişik bi platform başlansın:))))))) belirteyim de yanlış anlama sakın…. ney üflenir mi çalınır mı??biliyorumüfleyerek çalıyorum:)) ama ney üflüyorum demek bana üfürükten gibi kaba geldiği için ben ”ney çalıyorum” demeyi tercih ederim her zaman.. ne o öyle ”ney üflüyorum”

 6. :))))))))))))

  farfin diyor ki;ıyy alya bir tarafta dolma gibi kirler bir tarafta dolma ölsem yiyemem:))))))

  ayy bak onu hiç düşünmemiştim:D yiyemem bende:D

 7. yok çok şükür olmadı evin az uzağına düştü yyangın başladı eve dogru geliyor derkenn yağmur söndürdü sadece bilgisayarım bozuldu anakart yandı galiba tamirde