Salı, Ekim 25, 2016
İÇ AÇICI OBJELER – DESENLER

İÇ AÇICI OBJELER – DESENLER

16

Desenlere, renklerin tonlarına hayran kaldım. Ben çok ilhamlar aldım bu desenlerden. Belki size de faydası olur.Tamamı burada.

Ahşap çalışmaları da harika

Bu da metal çalışmalarından bir örnek

16 YORUMLAR

  1. desenler gerçekten etkileyici.. bir tasarımcı gözüyle değerlendirdiğimde sarmaşık şeklindeki motifler çok güzel işlenmiş bence!!

  2. diğer bi tasarımcı gözüyle de ben baktım…:) e valla ben bittim bu çalışmalara..ama site açılmadığından ayrıntıya giremedim..

  3. Sesiciiim epeydir yoktum oku oku bitmek bilmedi kırmızılar!!Döktürmüşsün valla ben yokken hepsi süper olmuş ellerine sağlııık…

  4. Benimde açıldı, aklımdan tüm yapacaklarım film şeridi gibi geçti, ömür yetmeyecek her gördüğümüzü, düşündüğümüzü yapmaya sanırım. Torunlarımıza gösterecek ne çok şeyimiz olacak ama, en çok buna seviniyorum. Allah hepimize o günleri göstersin.

  5. Ben kendi gözlüklü gözümle baktım ben de beğendim.Hatta gözlüğümü çıkarıp bi daa baktım ıııh hiç göremedim sağlam miyop olduğumu unutmuşum.bende bugün tıkladım siteyi yine açılmadı

  6. Sesiberciğim ,son baktığımda açılmıştı ,şimdi birdaha dolaştım ama buradaki sergileniş biçimi daha gözalıcı ve iç açıcıydı eline sağlık demek isterim

  7. bende alkışlıyorum,muhteşem çalışmalar ve çoook teşekkürler sesiber,tabii neduk a da vesile olduğu için ayrıca teşekkürler.