İÇ AÇICI OBJELER – DESENLER

-

Desenlere, renklerin tonlarına hayran kaldım. Ben çok ilhamlar aldım bu desenlerden. Belki size de faydası olur.Tamamı burada.

Ahşap çalışmaları da harika

Bu da metal çalışmalarından bir örnek

16 yorum gelmiş

 1. iremgr

  desenler gerçekten etkileyici.. bir tasarımcı gözüyle değerlendirdiğimde sarmaşık şeklindeki motifler çok güzel işlenmiş bence!!

 2. saatoniki

  diğer bi tasarımcı gözüyle de ben baktım…:) e valla ben bittim bu çalışmalara..ama site açılmadığından ayrıntıya giremedim..

 3. ganeja

  Sesiciiim epeydir yoktum oku oku bitmek bilmedi kırmızılar!!Döktürmüşsün valla ben yokken hepsi süper olmuş ellerine sağlııık…

 4. sesiber

  Benimde açıldı, aklımdan tüm yapacaklarım film şeridi gibi geçti, ömür yetmeyecek her gördüğümüzü, düşündüğümüzü yapmaya sanırım. Torunlarımıza gösterecek ne çok şeyimiz olacak ama, en çok buna seviniyorum. Allah hepimize o günleri göstersin.

 5. nalana

  Ben kendi gözlüklü gözümle baktım ben de beğendim.Hatta gözlüğümü çıkarıp bi daa baktım ıııh hiç göremedim sağlam miyop olduğumu unutmuşum.bende bugün tıkladım siteyi yine açılmadı

 6. nalana

  Sesiberciğim ,son baktığımda açılmıştı ,şimdi birdaha dolaştım ama buradaki sergileniş biçimi daha gözalıcı ve iç açıcıydı eline sağlık demek isterim

 7. esinsel

  bende alkışlıyorum,muhteşem çalışmalar ve çoook teşekkürler sesiber,tabii neduk a da vesile olduğu için ayrıca teşekkürler.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin