İnci boncuk süslemeli kavi keçe lohusa tacı

-

keçe lohusa tacı
Burcu Hanım’ın doğumda bebeğini süslü karşılaması için yaptığım bu keçe lohusa tacı için keçe kundaklı bebek figürü ve bebek temalı düğme seti kullandım. Renk olarak mavi ve ekru tercih ettim. Bu sefer tacın kenarına fırfır ekledim. Diğer lohusa taçları görmek için buraya.

keçe lohusa tacı

Bu zarif keçe çiçekli lohusa tacı modelin kenarları yeşil ve mavi puantiye kurdeleden çiçeklerle süsledim. İnci boncuklar tacı tamamlar. Mavi lohusa tacı sallanan at, leylek, tulum, zürafa, bebek ayağı gibi düğmelerle süslenildi.

keçe lohusa tacı

keçe lohusa tacı

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

2 yorum gelmiş

  1. aylar

    Çok güldüm :D Ben ürünün resimleri için başlık olarak sadece ”MAVİ LOHUSA TACI” diye yazımı yayına yolladım, fakat yayına geldiğinde ” inci bocnuk süslemeli kavi keçe lohusa tacı ” olarak alındı. :D Kavi sanırım mavi demek :) Olsun, bu da orijinal olmuş :) :)

Bir Cevap Yazın