İsimli pembe lavanta keseleri

-


İsimli pembe lavanta keseleri aslında kız bebek hediyeliği olarak hazırlandı. Ve fakat lavanta keselerinin pek çok kullanım alanı olduğu malum, dolayısı ile farklı süslemeler ve renklerde nikah hediyeliğinden, doğum hediyeliğine kadar hediyelik olarak hazırlanabilir. Ya da sadece asıl kullanım alanına uygun olarak kendi dolaplarınızın içinde, kıyafetleri korumak için kendinize de lavanta kesesi yapabilirsiniz.Lavanta keseleri kanvas kumaştan, saten kumaşa, keçeden kadife kumaşa kadar pek çok farklı kumaş türünde hazırlanıyor.

Sizlerle çiçek süslemeli lavanta keselerimizi paylaşmak istedim. Biz ürünleri doğumda dağıtılması amacı ile hazırladık fakat aslında hediyelik olarak dağıtım yelpazesi genişletilebilir. Söz, nişan, kınalarda, nikahlarda, doğumlarda veya kırk mevlitlerinde üzerine istenilen isim, tarih vs. yazılarak hediyelik olarak dağıtıma hazır hale getirilir.

Bebeğin cinsiyeti kız olduğu için pembe konsepte uygun şekilde lavanta keseleri hazırladık.

Keselerin boyutlarını belirledikten sonra dikiş makinesi ile dikim işlemini gerçekleştirdik. Sonrasında içerisine lavantaları doldurduktan sonra kurdele yardımı ile ağızlarını kapatıp, çiçeğimizi üzerine silikon tabanca yardımı ile yapıştırdık. Üzerine pileksi tabakadan kestiğimiz harfleri yine silikon tabanca yardımı ile yapıştırdık ve bebeğin ismini yazmış olduk. Böylelikle lavanta keselerini gelen misafirlerinize tatlı hediyelikler olarak anı kalması adına dağıtabilirsiniz.

İsimli lavanta keselerimiz ile fikir arayışında olanlar için yardımcı olabildiğimi umuyorum.

Herkese kolay gelsin

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesabımızı takibe alabilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın