Çiçekler

Kumaş çiçek harika bir şey değil mi? Kumaş modelleri, çiçek yapımı videoları ve dikiş açıklamaları için bu sayfalara bekleriz sizi. Örgü / tığ işi çiçekler de harikadır, onları da ihmal etmeyin, harika örnekler var orada da.

Kumaş çiçekleri bilhassa dikerek oluşturduğumuz için dikiş kategorimizin bir parçası yaptık. Ama sararak, bağlayarak, yapıştırarak da kumaş çiçekler yapmak mümkün. Siz genel bir kumaş çiçek yapımı olarak düşünün.

Kumaş Çiçek Yapımı, Modelleri, Videoları

Saten kumaştan gül ve çiçek yapımı, yakma çiçek yapımı ve videoları, kumaştan gül teknikleri, şifon ve organze kumaştan çiçekler, hepsi de ilgi alanımıza giriyor. Biliyoruz ki siz de birçok yerde kumaş çiçekleri kullanıyorsunuz. Dekoratif olarak çok hoş duran el yapımı çiçeklerle ister takılar yapın, ister taçlara tokalara takın, şalların üstüne iliştirin, çantanızın önüne dikin, daha neler neler gelir aklınıza değil mi? Bakın marifetli arkadaşlarımız ne çiçekler yapmışlar kumaşla, hem içiniz açılsın hem siz de fikir alın.

Kumaş çiçek videolarımız bizim de çok var, ilerleyince göreceksiniz. O yüzden başka bir cici video ile açalım dedik konuyu: