Çantalar

Kumaş çanta dikmek şahane değil mi? En basitinden zoruna çeşit çeşit çanta dikebilirsiniz. Kenarından bastırsanız bile olur, az dikiş bilmeniz sizi yıldırmasın. Hem videolarımızdan da öğrenebilirsiniz kumaş çanta dikmeyi. Hadi buyrun. Çantanızı diktikten sonra da cüzdanlar bölümümüze gidersiniz, orda da çantanızın içine bir cüzdan dikmek için fikirler, yöntemler bulursunuz. Kimselerde olmayan, kendinize özel çantalar dikmek için kolları sıvayın, hadi. Uğraştığınıza değecek.

Çanta dikiş teknikleri, modelleri, videoları

Kumaş çanta nasıl dikilir? Kumaş çanta kalıpları, elde dikilmiş kumaş çanta modelleri ve yapılışları, fermuarlı çanta dikimi, kumaştan sırt çantası modelleri, size özel, sadece sizde olan çanta modelleri dikmek için faydalı bilgiler ve yüzlerce örnek… Marifteli hanımların ellerinden çıkan çantalardan siz de dikmek isterseniz sayfalarımızı biraz gezmelisiniz.

Çanta dikmek ile ilgili bilmeniz gereken hemen her şeyi içeren bir dizi videomuz var. Bunları sakın kaçırmayın, videolar bölümümüzde gezebilirsiniz. Sevgili marifetlimiz tüm detaylarıyla anlatıp gösteriyor. Ondan ayrı olarak, hoşumuza giden küçük bir ilgili videoyu da şuraya iliştiriverelim önce: