Kağıttan cüzdan yapalım

-

kağıttan cüzdan yapımı.. çok pratik ve taşıması kolay görünüyor. ama renkli kağıtlarla yapılsa çok daha sevimli olur ;)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

3 yorum gelmiş

  1. saatoniki

    “her şey yapılabilirbir küçük kağıtlauçak örneğin… cüzdan mesela…altına konabilir,bir ayağı ötekilerden kısa olduğu içinsallanan bir masanın …”bugün bi şiirle geleyim dedim..öölesine içimden geldi..hamiş:hasta arkadaşlara bakmıcaksınız sayın pamukdoktor..bunu bugün anladım..kimbilir belki de branşınız diil ondandır..

  2. sefa97

    PAMBIK DR. UN HASTA BAKACAK VAKTİ YOK SAYIN SAAT 12. NEDEN DİYECEKSİN LÜTFEN Bİ ZAHMET ZAMAZİNG E GÖNDERDİĞİ ŞAHESERE(KİRAZLI SÜTYEN TASARIMI) LÜTFEN BAK. BANA HAK VERECEKSİN.AYRICA KAĞIDA NEDEN BU KADAR EMEK SARFEDİLİR ANLAYABİLMİŞ DEĞİLİM. KIRIŞIR, BURUŞUR, YANAR, SARARIR NE BİLEM DAHA BİRÇOK İŞ GELİR BAŞINA. EN İYİSİMİ TABLO OLARAK KORUNACAK UYGULAMALAR YAPMAK.

  3. TGT

    sevindik aramızda bir doktor var diye ama nerde tedavi için eskiden yaralı parmaya işerler miş derler ya yaralı parmaya bile işemez onun misal bizim doktorun hali anlasılan hastayız biz nerde senin hipokrat yeminin kople hastayız burda ve hızla yayılıyor sanada ulasacak ozaman dersin ben neden basından mudahale etmedim diye şimdiden soylemsi pambık dokturcuğum

Bir Cevap Yazın