Demekki yanlızca ben diilmişim çoraplarının tekini kaybeden,bir türlü anlayamıyorum nereye gittiklerini,makinemi yutuyor ne.İşte onlarda kayıp çoraplar için bir askı yapmışlar.
En çok arananlar:
Demekki yanlızca ben diilmişim çoraplarının tekini kaybeden,bir türlü anlayamıyorum nereye gittiklerini,makinemi yutuyor ne.İşte onlarda kayıp çoraplar için bir askı yapmışlar.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
çok espirili bi yaklaşım olmuş aslında.paylaşım için teşekkürler. :)))
Rica:)
iyi bari yalnız değilmişim çorap kaybetme konusunda