Keçe arabalı erkek bebek kapı süsü

-

arabali-keceden-erkek-bebek-odasi-kapi-susu-ornekleri
Terzi kendi söküğünü dikemezmiş :) Oğlum 3 yaşında, odası için kapı süsünü daha yeni yapabildim. Simit formundaki fon kısmı için koli kutusu kullandım. Daire şekli için tabak kullanabilirsiniz. Bu fon kısmının yapılışı için farklı teknikler var, ben iki farklı kumaşı birleştirdikten sonra arka kısmına gererek yapıştırdım ama çok zor oldu. Daha uygun yapılışı için videoler var onları izlemenizi tavsiye ederim. Kumaşla karton arasına elyaf ya da sünger koymayı unutmayın. Üzerindeki figürleri keçeden elyaf dolgulu olarak hazırladım. Oğlum polis, itfaiye ve ambulans hayranı olduğu için kapı süsünü buna göre tasarladım. Araç ve insan figürlerinin kalıplarını pintrestten bulabilirsiniz. Harfleri bilgisayardan çıktı alarak kestim. Kapı süslerini asarken kapınıza zarar gelmesini istemiyorsanız benim gibi askı kurdelesini uzunca tutup kapının tam üstünden raptiye ile tutturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

üretmeyi, renklerle oynamayı seven hobi aşığı bir anneyim. kişiliğim gereği hobinin tek bir çeşidiyle değil farklı işlerle uğraşmayı çok seviyorum. bana instagramda gulhanin_hobi_bahcesi hesabımdan ulaşabilirsiniz.

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...