Pazartesi, Nisan 24, 2017
Pembe balkabağı kapı süsü modeli

Pembe balkabağı kapı süsü modeli

0

pembe-balkabagi-suslemeli-kiz-bebek-kapi-susu-modelleri
Alışılmış şeker pembesi balkabağı kapı süslerden uçuk pembe bordo karışım kapı süsü, ECE prenses için dikildi. 85 x 70 cm ebatlarında.

pembe-balkabagi-suslemeli-kiz-bebek-kapi-susu-modelleri-1
Kocaman keçe dekoratif balkalabağı araba

pembe-balkabagi-suslemeli-kiz-bebek-kapi-susu-modelleri-2
Keçe prenses bebek

kece-prens-mavi-bebek-taki-yastigi-modelleri-1
Gülşah Hanım’ın doğacak oğlu için yüksekliği taçla birlikte 77 cm olan bu prens takı yastığı dikildi. Altın toplamak için ayrıca bir kese dikildi.

kece-prens-mavi-bebek-taki-yastigi-modelleri
Taçsız ebat: 70 cm.
Eni 50 cm.

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com