Keçe deniz kızı yastık ve kapı süsü

-


Keçe deniz kızı yastık ve kapı süsü modellerim.
Bir anne adayı da küçük kızının odasına çizgi karakteri ARİEL deniz kızı tarzında yastık dikmemi rica etti. Bu yüzden saçları kızıl, kuyruğu yeşil ve sütyeni ise lila yaptım.
Deniz kızı yastığın eni 85 yüksekliği 50 cm. DEniz kızının kuyruğunun içini elyafla doldurdum ve parlak taşlarla süsledim. Gösterişli bir yastık oldu.


Hira bebek için hazırladığım büyük boy kapı süsü de yine deniz kızı şeklinde oldu. Pembe saçlı, içi dolgulu, oldukça süslü olan keçeden deniz kızı, elinde hira yazan isimlik de taşıyor.
Deniz kızı 100 cm yüksekliğinde.
Harfler dolgulu olarak dikildi ve pembe balık ağına takıldı


Bu kapı süsü de Mercan bebek için mercan temalı hazırlandı, keçeden yine. İsim tabelası inci boncuk, beyaz çiçek ve pembe kurdele süslemeli.

Profilimdeki linklerden bana ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...