10 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Sevgili zulaltan çok teşekkür ederim ,merak ettiğim bir şey var sizin blogunuz varmı bilgi verebilirmisiniz.Sevgilerimle..

 2. Avatar photo

  mehtap hanım, benim bir blogum yok daha blog açacak yetenekte görmüyorum kendimi belki ilerde, sorduğunuz için sağ olun :) sizin kadar verimli üretken olmak lazım :) bu arada sizin bloga üye olmadım sanırım iyi ki hatırladım hemen üye olayım :)

 3. Avatar photo

  Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim sizinde çok üretken olduğunuzdan eminim sizide aramızda görmek isteriz.Sevgilerimle..

 4. Avatar photo

  başlığı okurken ısrarla “iğne yakası” diye okuyorum ve iğne yakası nasıl birşeydir diye düşünmeye başladım :) bugün gerçekten iyi değilim sanırım, uykusuzluk beni ne hale getirdi böyle :) çok güzel görünüyor yaka iğneleriniz, ellerinize sağlık mehtap hanım :)

 5. Avatar photo

  Zaten daha önce blokta görüp çok beğenmiştim. Şimdi buradan hayranlığımı bir kez daha dile getirmiş olayım. Keçe üzerine işleme güzel bir uygulama, ben de çok seviyorum. Hem otantik, hem de modern olmuş, elinize sağlık :)

 6. Avatar photo

  Çok teşekkür ederim Hülya hanım,keçe ile çalışmayı çok seviyorum yeni projelerim var bittikçe paylaşacağım.Sevgiler..

Bir yanıt yazın

Yeşil siyah broş yapımı

| | 0 Yorum

Yine su taşı tekniğiyle çalıştım. Su taşlarını birbirlerine boncuğun etrafına dolayacak kadar diktim. Daha sonra boncuğu su taşının ortasına koyup etrafını sıkıca dolayarak diktim. Altta kalan uçların dış kısımlarına daha...