10 yorum gelmiş

  1. Sevgili zulaltan çok teşekkür ederim ,merak ettiğim bir şey var sizin blogunuz varmı bilgi verebilirmisiniz.Sevgilerimle..

  2. mehtap hanım, benim bir blogum yok daha blog açacak yetenekte görmüyorum kendimi belki ilerde, sorduğunuz için sağ olun :) sizin kadar verimli üretken olmak lazım :) bu arada sizin bloga üye olmadım sanırım iyi ki hatırladım hemen üye olayım :)

  3. Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim sizinde çok üretken olduğunuzdan eminim sizide aramızda görmek isteriz.Sevgilerimle..

  4. başlığı okurken ısrarla “iğne yakası” diye okuyorum ve iğne yakası nasıl birşeydir diye düşünmeye başladım :) bugün gerçekten iyi değilim sanırım, uykusuzluk beni ne hale getirdi böyle :) çok güzel görünüyor yaka iğneleriniz, ellerinize sağlık mehtap hanım :)

  5. Zaten daha önce blokta görüp çok beğenmiştim. Şimdi buradan hayranlığımı bir kez daha dile getirmiş olayım. Keçe üzerine işleme güzel bir uygulama, ben de çok seviyorum. Hem otantik, hem de modern olmuş, elinize sağlık :)

  6. Çok teşekkür ederim Hülya hanım,keçe ile çalışmayı çok seviyorum yeni projelerim var bittikçe paylaşacağım.Sevgiler..

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Yeşil siyah broş yapımı

| | 0 Yorum

Yine su taşı tekniğiyle çalıştım. Su taşlarını birbirlerine boncuğun etrafına dolayacak kadar diktim. Daha sonra boncuğu su taşının ortasına koyup etrafını sıkıca dolayarak diktim. Altta kalan uçların dış kısımlarına daha...