Çarşamba, Ekim 26, 2016
keçe olayında son nokta hazır kitler :)

keçe olayında son nokta hazır kitler :)

20
keçe çanta
keçe çanta

internette keçe keçeee diye gezerken bu siteye rastladım. meğer hazır keçe kitleri satılıyormuş.çocuklar için diyor ama tam benlik :) yapılışlarıda çok kolay bakın burada

keçe ayıcık
keçe ayıcık
keçe kalp çanta
keçe kalp çanta

20 YORUMLAR

  1. günaydın arkadaşlar. keçeden benim gibi anlamayanlar için çokda pahalı sayılmaz:)Selmacım geçen hafta biraz keçe aldım bi şekilde değerlendirmeyi düşünüyorum ama ne yapacağıma karar veremedim henüz :(

  2. gönüldenele ben saray çarşısında sordum cuma günü ( Konyada olduğu için bilir) rulosuna 35 lira dedi. buda internet fiyatı çok değil bence ??

  3. Kit işi sarmaz beni, kendin kesip, özgürce yapmak en güzeli. Bu çocuklar için sanki.Ayrıca keçesi de çok ince, elbezi gibi. Tabaka halinde alıp kendiniz yapın kızlar. Aynı fiyata bir sürü ve zevkinize göre renk renk keçeler alabilirsiniz.

  4. İki türlü de dikeceksin zaten, ondan kaçış yok:)) İkinci marifet kesmekte, o da internette hazır kalıplar var zaten. Çok minik olmayan şekillerden başla. Gerisi gelir.googleda “felt pattern” diye arat, çok örnek var.

  5. baharcım bunlar da çok güzel ama sesiberin dediği gibibasit kalıpları kendinde çıkarıp bizdeki keçelerle yapabilirsin.ama örnek almak fikir almak için güzel bunlarda:))bu arada sibelcim tatil bitti mi ? :)) öyleyse hoşgeldin:)