keçe olayında son nokta hazır kitler :)

-
keçe çanta
keçe çanta

internette keçe keçeee diye gezerken bu siteye rastladım. meğer hazır keçe kitleri satılıyormuş.çocuklar için diyor ama tam benlik :) yapılışlarıda çok kolay bakın burada

keçe ayıcık
keçe ayıcık
keçe kalp çanta
keçe kalp çanta
Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

20 yorum gelmiş

 1. baharrrrr

  günaydın arkadaşlar. keçeden benim gibi anlamayanlar için çokda pahalı sayılmaz:)Selmacım geçen hafta biraz keçe aldım bi şekilde değerlendirmeyi düşünüyorum ama ne yapacağıma karar veremedim henüz :(

 2. baharrrrr

  gönüldenele ben saray çarşısında sordum cuma günü ( Konyada olduğu için bilir) rulosuna 35 lira dedi. buda internet fiyatı çok değil bence ??

 3. sesiber

  Kit işi sarmaz beni, kendin kesip, özgürce yapmak en güzeli. Bu çocuklar için sanki.Ayrıca keçesi de çok ince, elbezi gibi. Tabaka halinde alıp kendiniz yapın kızlar. Aynı fiyata bir sürü ve zevkinize göre renk renk keçeler alabilirsiniz.

 4. baharrrrr

  teşekkürler buklet.sesiber cim benim gibi dikişte beceriksiz hanımlar için ideal zaten ordada yazıyo çocuklar için :)

 5. sesiber

  İki türlü de dikeceksin zaten, ondan kaçış yok:)) İkinci marifet kesmekte, o da internette hazır kalıplar var zaten. Çok minik olmayan şekillerden başla. Gerisi gelir.googleda “felt pattern” diye arat, çok örnek var.

 6. SEMYIL

  baharcım bunlar da çok güzel ama sesiberin dediği gibibasit kalıpları kendinde çıkarıp bizdeki keçelerle yapabilirsin.ama örnek almak fikir almak için güzel bunlarda:))bu arada sibelcim tatil bitti mi ? :)) öyleyse hoşgeldin:)

Bir Cevap Yazın