Keçe süslemeli kanvas ışıklı tablo

-

kece-suslemeli-isikli-yilbasi-duvar-susu
Yeni yılın olmazsa olmazı çam ağacımızı her yeni yıla ‘merhaba’ demeden önce süsleriz. Bu sene evimde çam ağacımı kurarken aklıma 10marifet’in instagram hesabında başlatmış olduğu yılbaşı temalı yarışma geldi. Yarışma için hazırladığım ve instagram hesabımda paylaştığım ışıklı kanvas tabloyu sizlerle de paylaşmak istedim.
Elimde daha önceden aldığım kanvas tuval bulunuyordu, hemen tasarımıma başladım. Önce keçeden çam ağacı kesip, içerisini elyaf doldurup diktim. Mevcut boncuklarımla süsleme işini tamamladıktan sonra tuvalin üzerine yapıştırdım. Favori ürünlerimden biri olan keçe baykuş ve noel babayı da aynı şekilde hazırladım ve monte ettim. Renkli led ışıkları, tuvalin arkasından delikler açarak çam ağacının kenarından başlayarak özenle yerleştirdim. Veee ortaya hem çam ağacı, hem de şık bir tablo çıktı. Gece odamı aydınlatan gece lambası, gündüz ise şık duvar tablosu olarak odamda yerini aldı.
Işıklı tablomla ilgili detaylar ve video için bloguma göz atabilirsiniz.

kece-suslemeli-isikli-yilbasi-duvar-susu-

kokoskece

Keçe ile neler yapılabilir ? sorusu ile çalışmalarıma başladım. Birbirinden güzel kendi tasarımım olan ürünleri herkes görsün istedim veee sizlerle paylaşmaya karar verdim :) Sipariş talepleriniz için kokoskece@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın