Cumartesi, Nisan 29, 2017
keçe table runner,halı,stor….

keçe table runner,halı,stor….

13

keçe gibi sert ve tok duran, kolay kesilebilecek bi kumaş var mııı?bu sitedekiler fabrikasyon fakat malzeme keçe. table runner, stor perde, bölücü panel ve hatta halı yapmışlar. hepsi çok çok hoşuma gitti. bunu nasıl yaparız, fikri olan??siteyi muhakkak gezmenizi öneririm, güzel işler var.. (örn: üstteki resim table runner)

13 YORUMLAR

  1. evet bunlar fabrikasyon da, belki düzgün duracak bir kumaşla (kumaş adlarını pek bilmem ama) yapılabilir. makasla oyulur mesela ince ince

  2. Çok şık cidden.. Böyle düzgün geçe ve onu kesecek bir alet bulunduktan sonra sizlere güveniyorum bunlar ne ohoo neler çıkar burdan :)

  3. çok şık ve pahalı ürünler..ama bizden kaçmaz:)biz bunları uygun fiyata yapabiliriz..ince uçlu keski yada maket bıçağı tarzı kesicialetlerle bu desenler her yere uygulanabilir..kalın kaşe kumaşlara uygulanabilir mesela..yada eskiden ince halıflexler vardı o tarz bir şeylere uygulanabilir..benden fikir bu kadar..boş bi zamanımda denersem paylaşırım sizlerle…

  4. Keçeden runner yapmayı çok düşündüm ama çok kıl dökülüyor. Laser kesimle belki daha iyi olur. Harikaymış bunlar. Teşekkürler Sergun.