keçe table runner,halı,stor….

-

keçe gibi sert ve tok duran, kolay kesilebilecek bi kumaş var mııı?bu sitedekiler fabrikasyon fakat malzeme keçe. table runner, stor perde, bölücü panel ve hatta halı yapmışlar. hepsi çok çok hoşuma gitti. bunu nasıl yaparız, fikri olan??siteyi muhakkak gezmenizi öneririm, güzel işler var.. (örn: üstteki resim table runner)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

13 yorum gelmiş

 1. sergun

  evet bunlar fabrikasyon da, belki düzgün duracak bir kumaşla (kumaş adlarını pek bilmem ama) yapılabilir. makasla oyulur mesela ince ince

 2. baceng

  Merhaba. Bu keçeleri nerden alabileceğimiz hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim. Selamlar.

 3. dilevser

  Çok şık cidden.. Böyle düzgün geçe ve onu kesecek bir alet bulunduktan sonra sizlere güveniyorum bunlar ne ohoo neler çıkar burdan :)

 4. yenihayat54

  çok şık ve pahalı ürünler..ama bizden kaçmaz:)biz bunları uygun fiyata yapabiliriz..ince uçlu keski yada maket bıçağı tarzı kesicialetlerle bu desenler her yere uygulanabilir..kalın kaşe kumaşlara uygulanabilir mesela..yada eskiden ince halıflexler vardı o tarz bir şeylere uygulanabilir..benden fikir bu kadar..boş bi zamanımda denersem paylaşırım sizlerle…

 5. sesiber

  Keçeden runner yapmayı çok düşündüm ama çok kıl dökülüyor. Laser kesimle belki daha iyi olur. Harikaymış bunlar. Teşekkürler Sergun.

Bir Cevap Yazın