Pazar, Nisan 30, 2017
KELEBEKLİ KALEM SÜSÜ

KELEBEKLİ KALEM SÜSÜ

18
Çocukla Çocuk
Çocukla Çocuk

Kırtasiye ve özellikle de kalem delisi arkadaşlar olarak, kalemlerimizi kendimiz süslemeyi denedik, ortaya uçuşan kelebekler çıktı.Denemek isterseniz buraya buyrun, lütfen.Malzeme hazır keçe kumaş,Shane ve Fraise nin yaptığı keçe aksesuarlara da içimiz gidiyor , malzemelerimizi alalım deneyelim istiyoruz hemen.

18 YORUMLAR

  1. DÜN AKLIMA GELDİNİZ.. ÇOLUKLAÇOCUK BU ARA HİÇ ÇALIŞMA YOLLAMIYORLAR DİYE DÜŞÜNÜYORDUM Kİ, YOLLAMIŞSINIZ…HERZAMANKİ GİBİ… GAYET SICAK VE IŞIL IŞIL Bİ ÇALIŞMA…:)

  2. Baktınız Kayseriye yaz gelmeyecek ,kelebekler keçeden olsun kışa dayansın sıcak sıcak dediniz dimi.-Şu devrik cümlelerimi bir düzelten bulunur mu acep-Sitenize uğrayıp yazmıştım birkaç gün önce,gördünüz mü?

  3. Kayseri karlar altında çok haklısınız, tamam yollar açık artık ama kaymadan yürümeye çalışıyoruz hala.Nalan abla görmez olur muyuz o güzel yorumunu, ayrıca Eda’nın sitesine yazdığın bir yorumda da bizden bahsetmişsin, nasıl mutlu olduk anlatamayız.Biz torun fotoğrafı bekliyoruz sitende hala.Sevgiler,

  4. Sürpriz demek bugünlerde tv. ye çıkmak oluyor, yine mi ünlü oluyorsunuz çocuklacocuk? Ama siz daha önce olmuştunuz. :)

  5. sayın görüntü yönetmeni sesiber..acıba aslı hn. için kamera arkasına geçmeyi düşünüyo musunuz ? ben daha çç. ta seyretmedim ..:( allah bilir sitelerinde yayınlamışlardır ben de resil olurum)

  6. Ya bana söyleseydiniz çekerdim sizi de, gerçi o zamanlar daha kameraman olmamıştım. İlk işi Gamye yaptık. Sıra Aslıda.

  7. :)) Tesekkurler arkadaslar, bakalim ben de merakla bekliyorum, bir de heyecan basti ki sormayin..Ne yapicam ne konusucam diye:)Ben de programdan cekimi almaya calisicam insallah verirler. o zmaan youtube a yuklemey calisirim ( ben??: ))))Sevgiler,