Salı, Ekim 25, 2016
Kızıma bayram için diktiğim keçe çanta

Kızıma bayram için diktiğim keçe çanta

16

keçe çanta

Keçeden yaptığım çilek çantayı kısçem hiç sıkılmadan boynunda taşıdı. Ben sıkılıp çıkarır atar diye bekliyordum ama hiiiçç sıkılmadı, bayram harçlıklarını da topladı :)

16 YORUMLAR

 1. Çok güzel bir fikirmiş bayram harçlıkları da etrafa saçılmamış olmuş :) Ellerine sağlık Münüre :) Bu arada kısçe falan diyorsun sen nerelisin nerelerdensin Münüre :) Uzun zamandır da görünmedin kimbilir ne işlerle çıkacaksın karşımıza hadi bakalım :)

 2. Teşekkürler Şenaycım :) kısçem dediğime bakma, bursalıyım, hatta aslen artvin-ardahan :) öyle dilime dolandı kaldı kısçe . İnan hiçbir iş yapmadım. Kızıma elbise dikmek üzereyim, elime alamadım dahai bugün yarın paylaşırım kısmetse :)

 3. Ben de Artvinliyim biliyor musun :) Ama Edirneli olduk iki yıldır buralarda yaşıyoruz bakma :) Yagmuryurek de Artvinli ama o da Bursada yaşıyor senin gibi… Zaten Bursada o kadar Artvinli varki oradaki tanıdıklar artık BURTVİN diyorlar Bursaya :) Ahhh bir kat daha sevdim bak seni şimdi :)

 4. hahaa BURTVİN i de ilk defa duydum çok iyiymiş :) valla günlerdir girmiyordum dünden beri bakıyorum buraya, gözlerim ilk seni aradı, ben de diyorum neden sevdim şenayı, meğer sebebi varmış hemşehri çıktık :) blog açtık bu arada, çok acemiyim daha, fazla birşey de paylaşamadım, artık bundan sonra buralardayım inşaALLAH :)

 5. şenay bakıyorum yine kendine bir artvinli bulmuşsun :) elini sallasan artvinliye çarpıyor 10marifette bütün artvinliler burdaysa arvinde kim yaşıyor, şehir bom boş kaldı sanırım :)benim artvinli yağmuryüreğim nerde yahu :(

 6. Ben de seninkine geldim zaten Münürecim :)
  Filizcim abisinin düğünü dolayısı ile bir süre onu göremedik ve göremeyeceğiz gibime geliyor :) Azcık toparlasın işleri gelir o dayanamaz bizden uzakta :) Ve evet Artvinliler heryerdeyiz :) Heryere göç verdiğimiz için Artvin olarak nüfusumuz az ama tüm yurttakileri toplasak Artvine kimbilir sığmayız belkide :)

 7. desteğiniz için teşekkür ederim canlar :) bursalı bu kadar çok madem, artık bursa toplantısı yapılma zamanı gelmiş sankki :)

  zulaltan, kömür makarna ne demek, anahtar teslim ev bile dağıtıyorumm :) :)

 8. Çok Güzel Bende Kızıma Bir Çilek Oyun Sitesi Varmış O siteye Bakarak çilek kollye bilezik küpe çanta yaptım Oğlumada Sünger Bob Hayranı Olduğundan Sünger bob okul çantasına takacak broş am kocaman broş yaprtım ellerine sağlık ama şu ÇilekoYUN.COM u tavsiye ederim 6 yaşında çocuk lara göre akrabam yaptı siteyi ziyerek edersiniz artık :) kızım Çiğdem Bulut diye vermiş adını :) neyse harika fikir ben sanki sohbet ediyomm konuştum çok ama harika fikir Çök Süper

 9. teşekkür ederim marifetYOLU :) bahsettiğiniz siteyi de ziyaret ederim ama benim kızım daha 17 aylık, öyle oyunlara daha çoook zamanı var :D