Kızımın Odası İçin

-

keçe modelleri
Aranıza yeni katıldım ve 2 aylık anneyim. Kızımın odasına araştırmalar sonucu uygun halı bulamayınca beyin kıvrımlarımda bir şimşek :) Keçeden halı yaptım, hatta aynısının pembesini de yaptım, çok da güzel oldu.

9 yorum gelmiş

  1. zulaltan

    anne olunca pratik fikirler hemen devreye giriyor tabi. allah bağışlasın yavrunuzu :) annelerin, kuzusu için yaptığı her şey değerlidir ellerinize sağlık :)

  2. yalnzben83

    hoşgeldiniz. Ellerinize sağlık çok güzel olmuş. bende istediğim gibi bir halı bulamayınca bırak boş kalsın demiştim, keçeden yapmak hiç aklıma gelmemişti doğrusu. Nasıl keçe kullandınız. Bizim aplikelerde kullandığımız keçelerden değildir herhalde????

  3. teşekkürler..hayır onlardan değil.o keçelere göre 2-3 kat daha kalın daha dik duruyor..fikir vermesi adına sevindim

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...