Kokulu taşlı, seramikli tasarımlar ve hediyelikler

-

Rengarenkoku olarak hayatı kolaylaştıran tasarımlarımız için sağlıklı kumaşlardan ve onları tamamlayacak değişik ürünlerden yararlanmayı seviyoruz. Bu sebeple günümüzde çok sık kullanılan kokulu taşı biz de dekorasyonda, ev tekstilinde ve organizasyon hediyeliklerinde kullanmaya başladık. Tüm kokulu taş ve seramik ürünlerimizi organizasyonlar için de bizim için TEMA TASARIM hazırlıyor.
Size değişik gelecek ilgi çeken bir ürünümüz olan kokulu taşlı seramik meyveli poşet torbalarını tanıtayım..
İşte size bir örnek;
Seramik meyveler ve kalp kokulu taşlarla tahta çubuklar kullanarak hazırladığımız bir poşet torbası.
Tahta çubuktaki kırmızı ekoseli bölüm torbadan bağımsız olarak hazırlandı. Çubuktan çıkarılıp temizlenebilir. Torbalarımızın tamamı birinci sınıf poplin kumaştan, yıkanabilen kumaşlarda yaptığımız gibi yıkanarak dikildi.

kumas-posetlik-modelleri-1

kumas-posetlik-modelleri
Torbamız floş püsküllerle süslenerek tamamlandı. Arka tarafında acık bırakılan bölmelerden ya da kırmızı meyveli bölümü kaldırıp üst taraftan poşetlerinizi koyabilir etek ucundan kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Yanında bir de lavantalı bereket torbamız var. Sevdiklerinize kına, düğün, nişan, söz, sünnet, diş buğdayı, doğum günü ve baby shower organizasyonları için de sadece bizde bulabileceğiniz hazır kalıp olmayan kokulu taşlardan hediyelikler bu yıl da hazırlamaya devam ediyoruz.

Geçen yıl başladığımız kokulu taşlı meyveli bereket keselerimiz bu yıl da sizlerle. Arzuya göre içleri lavantalı ya da lavantasız olarak boncuk elyafla doldurulup birinci sınıf poplin kumaştan dikildi. Kumaş renkleri sizin tercihinize göre hazırlanıyor. Örnekteki sepetimiz kına organizasyonu için hazırlandığından kırmızı kareli kumaş tercih edildi.

kokulu-tasli-lavanta-keseleri
Üzerlerine değişik renklerde kokulu taşlı meyveler silikonla yapıştırıldı. Simli kordonlarla bağlandı. Askıları da yine bu kordonlardan hazırlandı. Odalarınızda, çamaşır dolaplarınızda, mutfaklarınızda aksesuar olarak da kullanabileceğiniz bu keseler sayısına göre fiyatlandırılmakta ve sadece sipariş üzerine hazırlanmaktadır. Piyasada satışı yoktur.
Tamamen özgün tasarım kokulutaş hediyeliklerimizin daha fazlasını görmek için;

Organizasyon hediyeliklerimize bir örnek;

Kalpli tealight mumluklar. Üzerlerinde küçük gülleri olan kalpler mutlu günlerinizde sevdiklerinize kullanabilecekleri güzel ve zarif bir hatıra.

kalpli-pembe-mumluk-modelleri-2

kalpli-pembe-mumluk-modelleri-3

kalpli-pembe-mumluk-modelleri-4

kalpli-pembe-mumluk-modelleri

Gül demetli keseler en gözde organizasyon hediyeliklerimizden.

Bebek, nişan, kına, düğün, mevlid, sünnet, doğum günü organizasyonlarında sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz zarif bir hediye..
Taşlı tül kese içerisinde kokulu taştan yapılmış 15 adet gül. Pembe, beyaz, lila renklerinde..

Salonunuzun veya odanızın bir köşesine, gardrobunuza, çamaşır dolap ve çekmecelerinize ya da otomobilinize koyduğunuzda mis gibi gül kokusunu duyacaksınız..

kokulu-tas-modelleri

kokulu-tas-ornekleri-4

kokulu-tas-ornekleri
Tasarımlarım ve siparişleriniz için facebook, instagram, blog hesaplarımı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Avatar photo

Uzun yıllar bilişim sektöründe çalışan matematikçi,işletmeci ve bilişim uzmanıyım.Tüm hayatım boyunca resim sanat ve tasarımla uğraşmaya devam ettim.Emekliliğimden sonra home ofis mesleğimi sürdürürken tasarımlarımı da internetten, istek üzerine paylaşmaya başladım.Amacım hayatımızdan sentetik plastik sağlıksız ham maddeli kumaşları çıkartmak için sadece sağlıklı kumaşlardan tasarımlar yapıp bunların yaygınlaştırılmasını sağlamak, üretimde ev hanımlarından destek alıp, onlara da destek vermek..

10marifetli Instagram konukları: seliatolye

| | 0 Yorum

10marifetli Instagram konukları serimize konuk olan arkadaşımız, bu sefer kokulu taş modelleri ve şık sunumları ile dikkatimizi çeken seliatolye. Birbirinden özenli kokulu taş çalışmaları yapıyor ve bunları cici bir şekilde...

10marifetli Instagram konukları: pestduck_store

| | 1 Yorum

10marifetli Instagram konukları serimizin bu seferki konuğu, kokulu taş konusunda gerçekten çok ustalaşmış bir arkadaşımız olan pestduck_store. Hem harika, orijinal kokulu taş modelleri çıkarıyor ortaya hem de bunları çok göz...

Bir kokulu taş rehberi

| | 0 Yorum

Kokulu taş furyası aldı başını gidiyor. Hoş kokusu ve dekoratif görünümü nedeniyle tercih edilen bu süsler, hediyelik olarak sıkça tercih edilmeye başladı görüyoruz. Marifetli hanımlar da kokulu taş yapımına çabuk adapte...

Cicili bicili kokulu taş modelleri

| | 0 Yorum

Kokulu taş son zamanların favori hobilerinden biri oldu. Şu ara yükselişte diyebiliriz. Hiç fikri olmayanlar için “taş yapmak” kulağa enteresan gelse de aslında çok zor bir mesele değil kokulu taş...