Kolonya şişesi ve şekerlik – fuşya çiçekli

-

fusya-cicekli-hediyelik-kolonya-siseleri
Kolonya şişesi ve şekerlik. Merhaba arkadaşlar. Bu çalışmamda fuşya pembe çiçek süslemeli kolonya şişesi ve şekerlik modellerini anlatacağım.
Kolonya ve şekerlik setimiz ister küçük boy ister büyük boy olarak hazırlanabilir. Hastanede bebek görmeye gelenlere ikramda kullanıma uygundur. Bebek mevlütlerinde hediyelik olarak dağıtıma uygundur. Evde gelen konuklara ikramda da kullanılabilir. Yani kısacası her yerde şık bir kullanım olanağı var. Yapım aşamaları da oldukça zevkli. El becerisi olanlar zevkle yapabilirler.
Renkleri tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. Kullanılan çiçeklerin renk ve kalitesinin yanı sıra özellikle kullanılan kristal taşlar ve inciler kolonya ve şekerliğin şıklığını tamamlıyor.
Yapmak isteyenlere kolaylıklar dilerim :) Bana profilimdeki linklerden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz. sayfalarımız; https://www.instagram.com/oykulutasarimlar/ https://www.facebook.com/oykulutasarimlar http://www.oykulutasarimlar.com