Lüks safari keçe kapı süsü

-

keçe kapı süsü
Merhaba :) Bugün EGE ve yeni doğacak MERT bebeğin lüks safari kapı süsünü bitirdim. Bitince ortaya rengarenk bir şey çıktı. İsteği üzerinde maymun, zebra, zürafa, aslan, kaplan, su aygırı ve fil figürleri kaşmir keçeden elde dikildi, elyafla dolduruldu. Kalın çember kumaşla kaplandı. Harfler de sarı keçeden dolgulu olarak dikildi. Devamı facebook el emeği albümlerimde, pasajımda ve blogumda.

keçe kapı süsü

kapı süsü
Kapı süsünde bit tek araba şeklindeli sticker istendi. Kalan figürler keçeden dikmem istendi. O yüzden başka sticker kullanmadım.

kapı süsü
İşte maymun surat düğmeler :) Çok şirinler değil mi?

kapı süsükapı süsü

Maymun figüründe muz ve kiraz şeklindeki düğmeyi kullandım. Çemberi süslemek içinise maymun surat ve muz figürlü düğmelerden oluşan ithal düğme setini kullandım :)

mkapı süsü

kapı süsü

2 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    Mail adresimden müşterim sırasına kendinizi yazdırabilirsiniz. Yoğunluğumu göze alarak lütfen ürünü almak istediğiniz tarihten EN AZ 1 ay önce sıraya yazılınız. Sıra gününüze 3-4 gün kala ödeme yapıyorsunuz, ödeme yapıldıktan sonra ürün yapımına başlanır; bu ürünün yapmı 3 gün sürer. Kargo ücreti (PTT) alıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...