Masal kapı süsü

-

keceden-pembe-satolu-kapi-susu
Küçük prensesimiz Mine için tasarladığım prenses kapı süsü masal gibi oldu. Çok sayıda taş ve inci kullandım, o yüzden ışıl ışıl parlıyor :) Şatonun kuleleri dolgulu keçeden elde dikilip sonrasında kale şeklinde kesilen kalın keçeyle yapıştırıldı.

keceden-pembe-satolu-kapi-susu-1
Danteller ve tüllerle süsleyerek etrafını pembe kurdelelerla çevirdim. Kapı süsümde prenses ve kuş konseptli düğmeler kullandım. Prensesimde metal taşlı taç kullandım. Simli boyalarla kale taşları efekti verdim. Zeminde ince keçeden çimler,çiçekler ve düğme kullandım.  Prensesin iki yanına dolgulu kurbağa ve ejderha koyarak 50×70 cm boyutunda  masal kapı süsünü oluşturmuş oldum.

Diğer çalışmalarımı görmek için sayfama beklerim.

2 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Resim öğretmeni olarak başladığım meslek hayatına bebeğim olunca ara vermek zorunda kaldım. Bu sayede keçe ile tanıştım. Hobi olarak uğraştığım keçe çalışmalarına arkadaşlarımın isteğiyle kişiye özel tasarımlar yaparak devam ediyorum.

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...