Pazar, Ekim 23, 2016
Mavi Kuş Örgü Destek Hareketi – Bölüm 1

Mavi Kuş Örgü Destek Hareketi – Bölüm 1

10

Örgü destek kampanyası için hazırladım bunları. Biliyorsunuz sadece bebek eşyaları değil, pazarda satılmak üzere her türlü el emeğine ihtyaçları var. Umarım bu iğnelikler ve tokalar da pazarda satılır…

Daha önce saç bandı olarak yapmıştım. Bu sefer toka yapmayı düşünüyorum.Bu iğneliklerden daha önce de burada da yapmıştım.Haydi bakalım pamuk eller şişlere:)

10 YORUMLAR

  1. Çok güzel yapmışsınız benim vaktim pek yok bende giymediğim giysileri ayarladım kargo işini de halletmişler bende en yakın zamanda yollicem.Direk kargonun şubesine yollanacak sanırım başka adres yok çünkü?

  2. Sevgili Sserap, çok güzeller, çok teşekkür ederiz..Birde sizden bir ricam var, örgü destek hareketi diye başlığı değiştirebilirmiyiz..?Kampanya başka bir şey oysa biz, (gülenle ikimiz) sizin yaptıklarınızı bağışlayacağız..Mavi Kuş Örgü Destek hareketi adına tüm emekleriniz için teşekkür ederiz..

  3. Asortik Krep, çok teşekkürler. Başlığı değiştiriyorum hemen. Zaten diğer yazılarımda Mavi Kuş’u da eklemiştim.Benim de sormak istediğim birşey var. Bu mumluklardan da yapmayı düşündüm ama kermeste satılır mı diye de merak ediyorum. Olur derseniz hemen yapmaya başlayacağım.