Salı, Ekim 25, 2016
NEW NEW NEVRESİMLER-2-

NEW NEW NEVRESİMLER-2-

19

Erkek çocuklar için deniz ve motorsiklet desenli nevresim takımları diktim.

19 YORUMLAR

  1. Merhaba Gönüldenele,yine döktürmüşsün:)ben de beklediğim bebişim için deniz temalı bir pike takımı yapmak istiyorum. ancak iki haftadır kumaşçılardan lacivert beyaz çizgili çarşaflık kumaş aramama rağmen bulamadım. acaba şu deniz temalı nevresim takımının kumaşını nereden aldın. paylaşırsan çok sevinirim.

  2. denizli olanı sevdim ben haliyle. Ellerine sağlık. Nevresimlik kumaş alırken neye dikkat etmeli. Ben de oğluşlarıma dikmek istiyorum da

  3. Öncelikle hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.Şimdi cevaplara geçeyim:EVDEBİRMELEK canım kumaşlarımı daha önce sayfamda tanıtımını yaptığım Eker manifaturadan alıyorum.Toptancılar içinde.Benimde düz lacivert kumaşa ihtiyacım var daha çıkamadım:((Saadetcim ben diktiğim nevresimlerde PREMİER KÜÇÜKÇALIK kullanıyorum.Yıkanmaya ve ütüye çok elverişli.Müşterilerim çok memnun.Tavsiye ederim.

  4. dnaharikasi diyor ki;her zamanki gibi harikalar yaratmışsın cnm ellerine sağlık…

    Canım döndüğüne çok sevindim:) öpüyorum seni..

  5. oyy döktürmüşsün ki ne döktürmüşsün… blogunda niye yok bunlar uzun zamandır yazında cıkmıyordu demke bunlarla mesguldum gonuldenelecigim, ellerine yuregine sağlık…

  6. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Fiammacım şu ara epey elişi yaptım canım.Sayfamla ilgilenemedim.Onay bekleyen 11 yazım var.Bakalım beğenecekmisiniz yaptıklarımı:)