Çarşamba, Ekim 26, 2016

NİHALE

30

Keçeleri zar zor buldum ya, kıymetini biliyorum.Kıyısından köşesinden artan ufak parçaları ziyan etmeyeyim dedim.Nihale yaptım.Kendim kullanacağım için fazla itina etmedim.Şişirdim gitti.

Parçaları sarı mutfak bezinin üzerine diktim.Arkası kötü oldu.Onu da yine bir kat mutfak beziyle kapattım.Hem kalınlaşmış oldu,hem görüntü düzeldi.

30 YORUMLAR

  1. Wavvvv hakkaten güzle olmuş, keçeden bu kadar güzel bir şey çıkacağını düşünmezdim, renkler, uyum harika. Daha ne diyim ki , çok güzel olmuşlar neduk, ellerinize sağlık…

  2. neduk abla itina etmediğiniz iyi olmuş böyle karmaşık muhteşem renkler ve desen ortaya çıkmış. ben de kıyamam doğrusu nihale diye kullanmaya ; güzelim şey kaybolup gidecek tencerenin altında. çok konuştum galiba çünkü çoook beğendim. elinize, emeğinize sağlık..

  3. keçe sıcaga dayanıklıdır bildigim kadarıyla yanmaz.bu arada neduk eger bu özenmeden yapılmış bir şey ise özendiklerini muhakkak görmem lazım.

  4. özenmeden yap ablacım bence seni eğer özenirsen falan ben dilimi yutabilirim.. şimdide dilimi ısırdım allah sizi nazardan saklasın.. elleriniz dert görmesin.. aslında çok özenli olmuş, mühteşem olmuş bu… ellerine sağlık… yanlız mühteşem :)

  5. içimden geçenlerin hepsini arkadaşlar söylemişlerneduk hanımcım bende [muhteşem x muhteşem ] diyecem :)))Aklınıza, emeginize,fikrinize sağlık. (3 kere de MAŞALLAH):))

  6. sevgili kapkara ben de işlerinize baktım hatta dayanamayıp yorumda ekledim.Bileklikle yumurtanıza bayıldım.Aramıza tekrar katılmanıza da sevindim.

  7. neduk abla bu şişirmeyse ben hiç gözükmeyeyim buralarda çok güzel olmuş harika harikakapkara hoş geldin tekrardan ben eski halini bilmiyorum o kadar eski değilim bir bakayım neler yapmışsın

  8. tabi tabii tutun bombardımana.. o bombardıman altında kalanları düşünmek yok :) shane sarayın yeni gözdesi leyla hanımın etrafında dört dönüyor..carlos ta olmasa halimiz nicedir. hoşgeldin bonny tekrardan.