Özel günler için süslü sabun

-


Özel günler için süslü hediyelik sabun modelim ile merhabalar. Sizlere nişan, söz, bebek doğumu, doğun günü ve sünnet gibi birçok özel gününüzde sevdiklerinize sizden bir hatıra olarak hediye edebileceğiniz süslü sabunlarımı tanıtmak istiyorum.
Bu ürünüm herhangi bir el sabunu üzerine ıslak kadife kaplanarak hazırlandı. Miş gibi kokulu olan bu sabunlar istediğiniz renklerde hazırlanabilir. Üzeri fitilli kurdele ve çiçeklerle tasarlanmıştır. Bu sabunlar, kadife kumaşlar kese halinde hazırlandıktan sonra üst kısmından büzülerek dikilir. Sökülme ve atma yapmaması için kurdeleler 20 cm alt kat, 15 cm 2.kat olmak üzere 2 kattan oluşur. Bunlar da hazırlandıktan sonra sabunların üzerine yapıştırılır. Kurdele üzerine tomurcuk ve küçük güllerle süslenir. Son olarak da isim, tarih gibi notların olduğu etiket takılır.

Yukarıda görmüş olduğunuz sabun süslemesi pembe renlerde yapıldı. Altın rengi tomurcuklar, pembe ve mor yapma çiçeklerle tamamlandı. Özellikle kız bebek doğum hediyeliği olarak pek cici bir anı olmaz mı sizce de?

Özel günler için süslü sabun örnekleri, daha birçok el işi çalışmam ve hediyelik önerim için profilimden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Evli ve 2 çocuk annesi Eşine ve çocuklarına destek olmak için hobilerini kazanca dönüştürmeyi seven bir ev hanımıyım