Pandalı Küpeler

-

takı tasarım
Bir süredir kalıplar ve resinlerle oynuyorum, ortaya çıkanlardan biri de bu pandacıklar oldu. Orjinal tasarımımın resin kopyası olan bu pandaları akrilik boyayla elde boyuyorum. Üstünde de koruyucu olarak birkaç kat parlak vernik var. Kendileri şurada.

takı tasarım
Ayrıca yeri gelmişken, linkini gördüğünüz, tazecik online dükkanim tuhafije. Açılışı şerefine blogumda bir çekiliş düzenliyorum. Dağıtacak olduğum ürünler de aşağıda. Detaylar için bloguma bekliyorum :)

takı tasarım

5 yorum gelmiş

 1. kahvesevmem

  ben yerim bunları. siz ne kadar güzel şeyler yapıyormusunuz, inanamdım gözlerime. detaylı inceleyeceğim, online dükkanınız için bol şans.

 2. shane

  çok kanım ısındı bu pandacıklara, çok :) bu arada yeni adresinizde başarılar diliyorum, her şey istediğiniz gibi olur umarım.

 3. Nuriss

  Anneeeeee Ben De Isdıom Bunlardan Bana Da Yaaap dedım Annem qıdmıs Takıcıdan Benzeri SeyLer Almıss . :D
  Ayrıca Coq quseL Olmuss .

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
ozlemakin

kuklaydi, minyaturdu, stop-motiondi filan. turlu cesit sacmalik.

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...