Pembe dantel etek takımı

-


Pembe dantel etek takımı ile merhabalar arkadaşlar. Fuşya pembe dantel etek, taşlı zıbın ve saç bandı minik prensesler için çalıştığımız cici bir takım oldu. Pembe astar üzerine fuşya pembe dantel kaplamalı kabarık etek, tütü etekleri aratmayacak kadar tatlı oldu. Çıtçıtlı badi üzerine tavşan silüetli fuşya pembe aplike yaptım, üzerindeki minik parlak taşların süsü seven kızların özellikle hoşuna gideceğini düşünüyorum. Ve zıbın üzerinde fuşya pembe aplikeyi de fuşya pembe dantelden fiyonk şeklinde tokalarla süsledim. Aynı fuşya pembe dantelden fiyonk beyaz inci boncuk ile süslenerek saç bandı olarak bebek takımının tamamlayıcısı oldu.

Doğum günü, mevlüd, düğün, nişan ya da kına gibi özel günlerde kız çocukların rahatlıkla giyebileceği şık bir takım oldu, pembe dantel etek takımı.

Herkese kolay gelsin :)

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesabımızı takibe alabilirsiniz :)

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar

Balon etek nasıl dikilir?

| | 2 Yorum

Balon etek modelini çok severim. Siz de balon etek nasıl dikilir merak ediyorsanız burada yapım aşamalarını çok güzel resimlemişler. Ben de aşağıya aktardım.   Önce iç kısmını oluşturacak kumaşı bu...