Pazartesi, Ekim 24, 2016
Pembe, salıncaklı kapı süsü

Pembe, salıncaklı kapı süsü

2

keçe kapı süsü
Sara bebek için bol yoyo çiçekli, salıncaklı pembe bir kapı süsü hazırladım, keçe güneş veya bulut figürleri istenmedi, keçe kuş, kuzucuk ve bol çiçek kullandım.

keçe kapı süsü
Kız çocuk ve diğer tüm figürler elde dikildi, içi elyaf dolguludur. Devamını görmek için sayfamı ziyaret edebilirsiniz. Tabii ki bu kapı süsü de diğerleri gibi100 % sevgiyle hazırladım.

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

2 YORUMLAR

  1. meraba iyi günler:

    benim bu ürünüz çok hoşuma gitti ama bir turlu fiyat bilgisini ve siparişi nerden verdimizi bulamadım buradan beni yönlendire bili ???

  2. Mrb, ürünün yazısında kırmızı harflerle link verildi, bu linke tıkladığınızda sipariiş için gerekli sayfaya ulaşmış oluyorsunuz :))