21 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  başta ulaştırma bakanı sayın binali yıldırım olmak üzere, linkin tekrar hizmete açılmasında yardımlarını esirgemeyen server sağlayıcılara ve diğer teknik personele ve bizzatihi kendime teşekkürü bir borç bilirim..sefa97 için gerekirse yeni site de açarım nedir yani?

 2. Avatar photo

  Harika olmuş. Cibinlik te hazır, ne kadar kaldı gelmesine? Ben bile sabırsızlandım yaptıklarınızı görünce.Allahım yarabbim Sefa 12ye ayçiçeğim der, 12 Sefaya site açar. Bugünleri de gördük ya şükür yarabbim. Yakında Amerikayla Rusya bile birleşse şaşırmam artık. :))

 3. Avatar photo

  Bugünleri de gördük ya şükür yarabbim. Yakında Amerikayla Rusya bile birleşse şaşırmam artık. :))TAKI KULÜBÜ

  :))) haklı söze ne denir?bugünleri de gördük:)oy! kıyamam.. site de açarmış:)))ya ben ölecekmiyim yoksa… bir bildiğiniz varsa söyleyin:))

 4. Avatar photo

  ben simdi linke girdim aciliyor ama yinede anneyizbiz.com danda bakabilirsin orda market kismi var alt katagorilerde yatak susleri kismina girersen orda degisik modelleri var

 5. Avatar photo

  sesiberbugun yarin bekliyoruz prensesimizi cok az kaldi hesaplanan dogum tarihine gore 8 -9gunumuz kaldi. yani artik heran gelebilir minigimiz

 6. Avatar photo

  allah bir avazda kurtarsın anlaşılan normal doğum..sen birden ortadan yok olursan biz anlarız zaten.

 7. Avatar photo

  Sağlıkla kucağına alırsın inşallah meleğini,bize de duyurursun..Hakikaten sefa ve 12!! inanamıyorum bu ne sevgi ahh bu ne ısdıraappp:))

 8. Avatar photo

  allah kurtarsın gerçekten prenseslere layık bir cibinlik.Yaaaaa bende prens yada prensesmi istiyorum nee :))))))))

 9. Avatar photo

  rn4343 en yakinda istedigin olur umarim prens prenses fark etmez bu annelik duygusu cok farkli birsey bakalim bebisimi kucagima alinca nasil olacak

 10. Avatar photo

  amin allahtan hayırlısını dileyelim hayırlısı olsun inş tabiki annelik duygusu farklıdır ben şimdi bile kucağıma bebiş alınca içim kıpır kıpır oluyor. tabi fıstık kızını kucağına aldığında sevincin mutluluğun annelik duygun kat kat artacaktır ozaman bizide tanıştırırsın herhalde prensesle değilmi nede olsa teyze sayılırız :) (hemende teyze yaptım kendimi heralde teyzehiç olamayacağım için )

 11. Avatar photo

  Allah yardım etsin, çok az kalmış. Boş boş beklemektense birşeylerle meşgul olmak ne güzel. 9 ay su gibi geçmiştir. Tüm yaptıklarınla birlikte çekilmiş bebişinin fotoğrafını da yayınlarsın bu sayfalarda. :) En zor ve en büyük marifet annelik çünkü.

 12. Avatar photo

  Allah analı babalı ve de sağlıklı büyütmenizi nasip etsin bütün güzel günlerini görebilmenizi dilerim.

 13. Avatar photo

  tesekkurler ganeja ve sesiber,gercekten 9 ay gecti gittide su son bir hafta sanki cok yavas geciyor.ama acelemiz yok galiba kizimtam hesaplanan tarihte dogacak..

 14. Avatar photo

  şanslı prenses annesi ne güzel şeyler hazırlamış ona, ellerine sağlık canım, şanslı prensesi şimdiden merak eder olduk,:))

 15. Avatar photo

  Asil ben nasil merak ediyorum cocuklacocuk.Nasil olacak kime benzeyecek,bana cekecekmi, aklimdan neler geciyor.saglikli olsunda aslinda gerisi bos ama iste merak etmedende olmuyor

 16. Avatar photo

  prensens inan ki ben de heyecanlandım şimdi bak:) Hadi bir an önce gelsin inşallah sağlıcakla marifetimizin bebişi de hepimize şans getirsin melek:)

Bir yanıt yazın