Quilling püskül çiçek

-

quilling-cicekli-kitap-ayraci
Quilling kağıt kıvırma sanatıyla yapılan farklı bir püskül çiçek çalışması… Bu sefer bir kitap ayracını süsledi. Her geçen gün farklı quilling teknikleri öğrenmekten ve sizlere sunmaktan büyük keyif alıyorum. Sizlere de kağıt şeritlerin rengarenk dünyasını aktarabiliyorumdur inşallah :) Burada da quilling malzemeleri de satın alabileceğiniz sitemiz bulunuyor.

quilling-cicekli-kitap-ayraci-

quilling-cicekli-kitap-ayraci-1

3 yorum gelmiş

  1. öncelikle çok güzel görünüyorlar llerinize sağlık.ben bu quiling işlerine daha çok yeni başladım sayılır hoş 3 4 aydır uğraşıyorum ve ortaya çok güzel şeyler çıkarmak istiyorum.sizden ricam her ne kadar araştırsamda bulamadığım çiçek yapmak için hazır kesilmiş kağıt şeritlerden nasıl çiçek elde edeceğim.elimde birkaç tane şekilli kağıt şeritler var her ne kadar yapmaya çalışsamda güzel olmadılar.bunun yapımını gösterebilirseniz çok sevinirim.saygılarımla

  2. Gamze Hanım, sevgili üyemiz size yanıt verebilir elbet ama bu çok eski bir paylaşım olduğundan gözden kaçabilir, biz araya girelim istedik. Kendisi quilling alanında çok deneyim kazanmış, quilling malzemeleri de satan bir marifetlimiz; yazıda güncelledik ve sitenin adresini ekledik, görebilirsiniz. Quilling çiçeklerin yapımı ile iligli en kısa zamanda hatta videolu bir paylaşım yapmaya çalışalım.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin