Renkli püskül süslemeli drajelik

-


Renkli püskül süslemeli drajelik modellerimiz ile herkese selamlar. Bugün sizlerle bebek ve anne ürünlerinden farklı olarak hediyelik dağıtılması için hazırladığımız drajelik modelimizi paylaşmak istedim. Kim bilir belki misafirlerine dağıtmak için hediyelik fikir arayan annelere faydalı olabilirim :)

Alt kısmı cam olan drajeliklerimizin kapakları pirinç kaplamadır. İçerisine renkli, konsepte uygun renklerde 1. kalitede çikolatalı badem şekerleri koyabilirsiniz veya tercihen renkli şekerler de konulabilir tabii ki. Kapaklarımızın üst kısmına yine istenilen ve konsepte uygun renklerde püsküller ile süsleme yapılabilir.
Şeker, çikolata ya da mesela kahve çekirdeği koyarak nişan, nikah ya da doğum hediyeliği olarak dağıtabilirsiniz.

Tercihen daha önceki paylaşımlarımızda kolonyalarımızı süslemek için kullandığımız çiçek ve isim yazılı pileksiler ile kapağın üzerine süsleme yapılabilir.

Umarım arayışta olanlar için bir fikir oluşturabilmişimdir.

Herkese kolay gelsin.

Bana profilimden ulaşarak diğer çalışmalarıma bakabilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın