Çarşamba, Ekim 26, 2016
Salıncaklı erkek bebek kapı süsü

Salıncaklı erkek bebek kapı süsü

3

erkek bebek kapı süsü

erkek bebek kapı süsü

Salıncakta kapı süsü örneği. Bu sefer Mustafa Mirza bebek için yaptım. Ne var ki odaya yeterince güneş girmiyor, hava yağmurlu ve karanlık :( Güneşsiz ortam fotoğraf kalitesini düşürüyor, yapacak bir şey yok yazı beklemekten başka :) Neyse ben ürünü kaliteli yapayım da varsın fotoğraf karanlık olsun :D Diğer bebek keçe kapı süsü ve el yapımı bebek ürünlerimi görmek için albümlerime göz atabilir, sayfama tık tık yapabilirsiniz.

Erkek bebek için salıncaklı, isme özel bebek kapı süsü yaparken keçe çocuk figürü, keçe kuzu ve at, keçe kuş ve bulutla güneş gibi figürleri elde diktim. Keçe araba da unutulmadı… Yoyo çiçekli kapı süsü sevenler bu modeli erkek bebek odası ya da hastane odası süslemesinde kullanabilir. Teneke suluk da eklenince kapı süsü tamamlanmış oldu.

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

3 YORUMLAR