10 yorum gelmiş

 1. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  Aaaaa çok güzeller. Ananem bana çok az öğretmişti. Eskiden boncuk oyası yaparlarken öğrenmiş o da. Fakat ben iple örüyordum canım sıkıldıkça. Teli denemeyi düşündüm ama cesaret edememiştim. Çok iyi oldu bu anlatım benim açımdan. Eline sağlık Sakagün Ablacım , teşekkür ederim.

 2. Avatar photo

  En sondakini size ödev olarak vermiştim. Diğerlerini de geçen yaz yapmıştım. Forumda da anasayfada da var, eblki de sen tatildeydin o zaman.

 3. Avatar photo

  Aaa evet. Ne unutkan oldum ben ya. Var ya unutkanlık en çok ne zaman işe yarıyor biliyor musunuz? Seyrettiğiniz bir filmi hatırlamayıp yeniden seyrettiğinizde :))

 4. Avatar photo

  sakacıımm bayılıyorum senin bu becerikliliğine ve çok yönlülüğüne çok güzel çalışmalar bunlar çookksesim senin de aynen ben sizlere bayılıyorum böylesi becerikli arkadaşlarım var diye ne şanslıyım ben ….

Bir yanıt yazın

Yeşil siyah broş yapımı

| | 0 Yorum

Yine su taşı tekniğiyle çalıştım. Su taşlarını birbirlerine boncuğun etrafına dolayacak kadar diktim. Daha sonra boncuğu su taşının ortasına koyup etrafını sıkıca dolayarak diktim. Altta kalan uçların dış kısımlarına daha...