Cuma, Ekim 21, 2016
teyzem örüpduru

teyzem örüpduru

62
ören bayan :)
ören bayan :)

Uuuzzuun bir aradan sonra tekrar yaptıklarımla merhaba…hayal perisinin gelmesini daha fazla beklemeyeyim dedim.. kaçmış ince çorabım,bi çift bigudi,kürdan,örülmüş bir parça,biraz tel,kumaş ve tabisii elyaf… işimi gördü.Buzdolaplarına yapılan minik magnetleri artık bu ninecik örsün mü? :))ama şimdilik tv min üstünü süslücek. baktıkça benim de öresim gelecek..artık bu benim örgü perim…

ören bayan :)
ören bayan :)
çıplak nine :)
çıplak nine :)
bu da arkadan görünüşü..
bu da arkadan görünüşü..

62 YORUMLAR

 1. tontik nine ne zamandır gördügüm en güzel en cici şeyşin ya seni yapan torunu tebrik ediver gari :)))çok güzellll aymeee harika oluvemişşşşş:)))

 2. Çok tonton olmuşşş çok beğendim en zor kısmı yüzünde güzel bi ifade olması heralde. Sen de çok güzel yapmışsın ben de mi yapıveesem:)) ama benimki ”nöörün gııı” der:)

 3. allahımm böyle bir güzellik yokyaaaaa valla nolur nası yaptıysan aymecim bende yapıverem gari yosa çatlavercem ortadan :((((( :))))))))))))

 4. evtttttt:))))))))))nöbetçiyiz unuttun mu :)))))))))bende nineyi almaya geldim ayme gelmedi hala beraber sahur yapcaz:))))))))))))))))))kandırıp bigudilerini alıcam:)))))))

 5. aymeciğim çok şirin olmuş yaaaaaaa ellerine sağlık güle güle kullan canım :) bundan güzel kapı önü tutucusu olur diye düşündüm. eve giriyorsun seni kapı önünde bir nine bekliyor ne hoş olur yaaaaaaaaaaaa

 6. haydiyin garii :Dhepinize çooooooooooook teşekkür ederim canım arkadaşlarım,beğenmenize o kadar çok sevindimki bu hiç bir şeye benzemez..!ben bu akşam da yayınlanmaz die bakmadım dün hiç. umudmu kesmiştim yayınlanmıcak diye:))fotoğraflar biraz kötü oldu ,bu kadar esmer değil ninecik:)) hepinize çok teşekkür ederim..

 7. bende dolu çorap var canım :) hep kaçırıyorum bi yerlerinden atamıyorum. 57 numara:))bu arada ben de bebek yapmak için yola çıkmıştım ama teyzeye dönüştü..

 8. ellerine sağlık ayme. çok güzel olmuş. çok başarılı. bende çok çorap kaçırırım ama atıyordum hep. acaba yapabilir miyim ki bundan? bir dahakine deniyim bari:))

 9. teşekkür ederim sarı melek:) yapabilirsin , herkes yapabilir.. çok kolay ve çok zevkli.. yaparken çok güldüm.. dikkat ederseniz yüzünde buruşukluklar var kaşlarında falan yaşlanma etkisi:):) 15 dakkada oluveriyo hemen..malzeme olsun yeter..

 10. gözlüğünü sevmedim bi.. :( değiştiricem ama nine inat etti çıkarmıyo.. yırtılcak yüzü.. kaldı öyle yamuk gözlüklü:)

 11. bende bakıyorum nineme bi yerden tanıdık geliyordu.baktım bakım ve buldum bu aynı kayınvalidemin az daha yaşlanmış hali.oda böle tombiş ve gözlüklü.başörtüsü kolları aynısı valla:))amaçok şirin gerçekten ayme harika bir iş oluş.ellerine sağlık.gece gece güldürdün beni.

 12. sağol canım::) benim de anneanneme çok benziyo.. yaparken ben de çok güldüm.. :)) çok eğlenceli.. bunun farklı versiyonlarını da yapmayı düşünüyorum..

 13. zaten kollarını benzettim ya.dedimdi ya onun yaşlanmış hali diye düşündüm:))))görür falan kaldırayım şu resmi.canım küsmesin sonra bana.pek alınbgandırda:)

 14. deneyemedim daha pandispanyayı canım:( hiç fırsatım olmadı..kocamla küstük.. hala barışmadık:( bugün hepten canım sıkkın:(

 15. hahaha alemsiniz kızlar gece gece güldürdünüz beni:)))

  ayme diyor ki;yakında böyle örücek nineler örgüyü :D:D:

  bu nine bizim geleceğimiz sanki aymee.))