Pazar, Nisan 30, 2017
Tilda bebek için el yapımı aksesuarlar

Tilda bebek için el yapımı aksesuarlar

0

orgu-oyuncak-bebek-aksesuarlari
Bir müşterim için yine Tatiana Konne’nın tasarımın üzerine ayakta durabilen, koca kafalı bir Tilda bebek hazırlıkları içindeyim. Gördüğünüz gibi bu baykuş şeklinde şapka bu bez bebek için özenle örüldü. Atkısı da var tabii ki.

Bu güzel ve albenili Tilda bebek örnekleri burada görebilirsiniz. (başka tasarımcılara ait görseller bunlar). Rusya’da, Avrupa’da bu bebekler çok revaçta ve dekorasyon amaçlı dikilip müşterilere ulaştırılır. Bakın bunlara, çok şirin değil mi bunlar?

orgu-oyuncak-bebek-aksesuarlari-1
Ben bu baykuş örgü şapkasını çok sevdim. Şu anda sıradaki Tilda bebeğin çalışmaları geceleri devam ediyor. Malum gündüzlerim diğer siparişlerle doludur.

baykuslu-pembe-orgu-bebek-sapkasi
Detaylar…

minik-pembe-bebek-ayakkabilari

minik-pembe-bebek-ayakkabilari-
Bu da el yapımı sandaletler – tabanı sadece 6 cm’lik.
O kadar çok örnek var ki internette bulabileceğiniz, tek dezavantajı bebek dikimi için ten penye kumaşın burada bulunamamasıdır, yurt dışından tüm gerekli malzemeleri siparişle ancak getirtebilirsiniz.

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul\'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi Bebechocolate adlı facebook sayfasında ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com