YAZ YARIŞMASI ‘ Kaçamak :) ‘

-

Arkadaşlar yarışmaya bir kaçamak yaparak bahçeme yaptığım el arabası çiçekliğimle katılıyorum. Geçen sene Sapanca’dan aldığım el arabasını cilaladım, küçük polyester çiçekli objeleri de boyayarak kenarlarına yapıştırdım ve de en son içine de çiçekleri diktim gönderiyorum. Çok değişik ve ayrıntılı bir çalışma olamadı maalesef ama en azından hiç katılmamış olmayayım dedim. Küçük bir fikrim daha var araya sıkıştırılabilecek eğer yetiştirebilirsem onu da göndermeye çalışıcam.

yandaki çiçekler yakın
yandaki çiçekler yakın
öndeki çiçek yakın
öndeki çiçek yakın

43 yorum gelmiş

 1. asyayaren

  ay bir an sibella abla el arabasını da eşin yaptı sandım düşüp bayılacaktım ……çok hoş olmuş yaw gerçekten :))))) eşinizin ellerinize sağlıkk.

 2. Sibella

  Aslında ben de dün yaparken ona öyle söyledim, sen bundan yapabilirsin dedim, evet olabilir dedi. Ama neden eşimin ellerine sağlık ki?

 3. asyayaren

  ay yok sibel abla özür özür pardon ……:(((ben o sediri eşin yaptı yaaa bunuda eşin yaptı sandım bir an heralde yaaa özürr:(((elllllerineeeee sağlık ……:)))))

 4. Sibella

  Önemli değil canım, teşekkür ederim. Bir şey gönderemesem içimde kalacaktı, misafirlerden kaçamak yaptım gönderdim. Bugün ikinci kaçamağı da göndericem,daha fotoğraflamadım. İnşallah onu da beğenirsiniz:)

 5. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  Hiiii Sibel(la) Ablacım bu bu nedir bu?! O kahverengi boya sanki hazırmış gibi duruyor hani mesela ahşap bir şey alırız da hani boyalıdır falan ay ama çok güzel olmuş. Her zaman ki gibi süper titiz çalışmışsııın. Bayıldım ya…Güncelleme: Gözüm gönlüm açıldı…Güncelleme 2: Kendim bir şeyler yaptığım zaman kenarına kıyısına etiket ya da yazı yazabilecek gibiysem “Made with love” yazarım. İmzanı da görünce o aklıma geldi :p

 6. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  Sibel Abla ben yardım ederim valla sana. Boyama işini pek beceremem ama temizlik yapmayı severim, çivi çakarım, tamir yaparım, çay demlerim. Yeter ki sen beni çimlerin ortasında oturt akşam yemeği olarak da peynir ekmek ver. Ohhh değmeyin keyfimeeee (L)

 7. gunesedogru

  Bir ima seziyorum sanki, benden kaynaklandıysa üzülürüm doğrusu…

  yanlış anlaşıldım sanırım… ima felan yok sevgili sibella hayranlığımı belirtmeye çalıştım sadece…

 8. asyayaren

  Bir ima seziyorum sanki, benden kaynaklandıysa üzülürüm doğrusu…

  bende bu “ima”yı imza diye elli kere okudum iyimi o kadar da baktım imza nerdeki diye :)))) alla alla

 9. Sibella

  Tamam o zaman ben yanlış anlamışım. Aslında daha doğrusu Miray’a cevap verirken kendimin yanlış anlaşıldığımı zannetmiştim. Kusura bakmayın alınganlığım mı tuttu ne :))

 10. Fraise[pilli_silinen_hesap]
  Nazar Değmesin
  Nazar Değmesin

  Sibella diyor ki;Aslında hepinizi göresim var asyacım herkesi çok merak ediyorum ama Miray’ın bende yeri başka :)

  Utandım :$ Kıpkırmızı oldum :$ Kal geldi…

 11. bbuket

  ben bunlara oldum olası hastayım zaten. güle güle kullanın. ne mutlu size ki bunu koyacak bir bahçeniz var. kıskandım çok kıskandım. bari misafirliğe geleyimde tatmin olayım.

 12. 07ebru

  birçok ürüne baktım hepsi birbirinden güzeldi tüm bayanları üretici özelliklerinden dolayı yürekten tebrik ederim.

 13. Sibella

  Yine yanlış anlaşıldı heralde sevgili sesiber, bu işle eşimin bir alakası yok sadece fotoğraflarını çekmiş ve ben de daha güzel olduklarını düşündüğüm için onları da ekledim. Beğeniniz için de teşekkürler..

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin