YENİ KEÇE ÇALIŞMALARIMMMMM

-

kermesler, sergiler derken bu ara hep okul çalışmalarındanburaya gelemedim ama bir kaç keçe çalışmamı sizlerlepaylaşmak istedim. işteeeee…..:))))

4 adet keçe duvar panom
4 adet keçe duvar panom

yakından görüntüleri
yakından görüntüleri
yakından görüntüleri
yakından görüntüleri
bir başka keçe panom
bir başka keçe panom
bir başka keçe duvar süslerim
bir başka keçe duvar süslerim
bir başka keçe duvar süslerim 2
bir başka keçe duvar süslerim 2

24 yorum gelmiş

 1. beğendiğinize sevindim.. evet baharcım bende sizleri özledim. burası gerçekyen bir tiryakilik yapıyor :)))))yeni yeni arkadaşlar da gelmiş…. bu arada hepsine hoşgeldiniz diyorum.nazesencim ,yakından daha şirinler di değil mi? :))))

 2. hepinize tek tek teşekkür ediyorum sevgili arkadaşlar.neduk hanımcım inanın bende sizleri çok özledim. meğer buraya ne kadar çok bağlanmışım.daha önce bahsetmiştim. ben önceleri hobi olarak başladığım okulun üretim atölyesinde de çalışıyorum.Milli Eğitime bağlı . sergiler, kermesler ve turizm haftasına hazırlık derken bir hayli yoğun günler geçirdim. şimdi birazcık rahatlayınca soluğu burada aldım.ilkokullarla birliktebende tatile girecem:))) az kaldı:)))

 3. Ayy cok güzeller, bir tane de ben de var bunlardan di mi ,minicik bir patik …ellerine sağlık yakından da uzaktan da cok güzeller ama aşagıdaki nazarlıklara da bayıldım,onlar niye yoktu benim geldiğimde oldu mu ya simdiii:))Nazesen, esinsel,nalanaaa bakkkınnn benim eminönünde semyıl alırken almadım diye sonradan pişşman olduğum boncukları kullanmışş duvar süsünde yaaa, beni kıskandırmak icin yapıyor di mi???Ben de yapacağım ben dee…Bu arada sol elimin orta parmağını da sakatladım azimle devam ediyorum buz koymaya:)))

 4. Canım embirim döndüğüne sevindim:) hoşgeldin :))Fiammacım geçmiş olsun. nasıl yaptın? buz koy ama geçmezse bir doktora göster ihmal etme.:(( gerçekten üzüldüm şimdi.canım arkadaşım ,sen sergide görmüş ve satın alarak beni onurlandırmıştın. ama onlar satılınca ki onun için yaptımm.ondan sonraki yeni sergi ve kermese de ilaveler oldu maalesef bende de bu resimleri kaldı. çünki onlarda yeni sahiplerindeler:))) :)))işte ondandır buralardan kayboluşum :)))şimdi de yenileri gelecek…Eeeeee butik işi yapıyorummmm hepsi aynı değilllll belkibenzeri olur deyipppp şımarayımmm :)))

 5. aman aman, harikalar diyarı olmuş bu sayfa:)) bir de yakından görseniz arkadaşlar,öyle ince,öyle zevkli çalışmış ki semyılcım,hayran olmamak mümkün değil.her biri bir sanat eseri.fiamma bende çok pişmanım o boncukları almadığıma,bir de senin yassı nazar boncuklarını.semyılın püsküllerini çalacağım zaten,o kadar neşeliler,öyle güzeller ki bayıldım.bi eminönü mü yapsak ne ?embircim sen de hoşgeldin,özlemiştim canım benim.

 6. eminönü de yapabiliriz. pek kalmadı ama benimkilerdenbirazcık! vereyim isterseniz:))))canım arkadaşım çalmana ne hacet istediğin püskül olsun ne renk istersen ben sana yaparım :)))

 7. nrhnmrl , kriizantem beğenmeniz de beni çok mutlu ediyor.ilginiz için teşekkür ederim.evet ben biraz detaycıyım.ve minik minik çalışmak hoşumagidiyor.:))bazen on ları yaparken kendi kendime hikayeler bile üretiyorum. (birazcık ! hayalciyim :)) )

 8. Bakmalara doyamadım, harika olmuşlar ablacım, elleirne sağlık. Benim keçelerle boncuklar da birleşti nihayet. Ben de yapıcam ben de edicem.

 9. canim benim,çok teşekkür ederim,biliyorum vereceğini de yapacağını da:)) ama dayanamayıp,bugün gittim aldım.

 10. Oooo şimdi ne harikalar yaratırsın sen o boncuklardanesinselcim.Canım sesiber, nerelerdesin bende bir aralar buralara gelemedim ama ara ara gelişlerimde de gözlerim seni dearadı :))sabırsızlıkla bekliyorum yaptığın güzellikleri.:))

 11. ben de mozambik, laos, madagaskar, bitlis civarı tatilimi tamamlayıp döndüm.e naapalım döndünse diyenler olursa, hiiiç derim cevaben. evet ne diyordum; güzeeeel.saygılarımla

 12. kıskanç 12, kimse onu sormamış aslında ama o cevaplamış işte.eee naapalım döndünse:)))Semyıl ablacım buralardaydım da internetim yoktu. Yeni birçok şey de yaptım ama fotoğraflayamadım henüz.

 13. saatoniki diyor ki;ben de mozambik, laos, madagaskar, bitlis civarı tatilimi tamamlayıp döndüm.e naapalım döndünse diyenler olursa, hiiiç derim cevaben. evet ne diyordum; güzeeeel.saygılarımla

  benim gözlerim sizi hep arıyor yazılarınızı zevkle okuyorum gülümsüyorum ama siz hoşlanmıyorsunuz diye soramıyorum :) olsun yinede hoşgeldiniz

 14. Saat12 sizde hoş geldiniz. doğrusu sizin olmayışınızı dafarkettim ama bu aralar sitedeki aşırı yoğunluğa buna bağlı olarakda bizim serzenişlerimize çözüm arayışında olabileceğinizi tahmin ederek sizi meşgul etmek istememiştim.sizin mizahi yaklaşımlarınız ve Güneşedoğru’nun net ve kesin yorumları benim hoşuma gidiyor. takdirlerinizi de eleştrilerinizi de dikkate alıyorum doğrusu.bu arada Bitlis mi dediniz ? yoksa hemşehri mi oluyoruz :))Sesibercim boş durmadığına /duramıyacağına eminim. kimbilir ne harikalar yaratmışsındır

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...